jaunumi
15.04.2011. 10:47
Pirmā sezonas spēle - “Eži/EK sistēmas” sāk ar pārliecinošu uzvaru

“Isover” Latvijas regbija kausa izcīņas trešajā grupu turnīra spēlē Anniņmuižas stadionā spēkiem mērojās šīs balvas īpašnieki “Eži/EK sistēmas” un “Livonia/Garkalne”. Ievērojami pārāki ar 50:7 (22:0) bija “Eži/EK sistēmas”, kuriem šis bija pirmais mačs jaunajā sezonā. Uzvara ļāva “Ežiem” spert platu soli pretī pirmajai vietai grupā, jo šī trijnieka pirmajā spēlē “Livonia/Garkalne” ar 62:0 pārliecinoši pieveica Valmieras “Fēniksu”. Lai finišētu pirmajā ailītē, “Ežiem” tagad atliek uzvarēt “Fēniksu”, tiesa,  mačs pret kuriem gan risināsies sāncenšu laukumā Vaidavā.
Spēlē starp “Eži/EK sistēmas” un “Livonia/Garkalne” “Isover” Latvijas kausa īpašnieki praktiski visu mača laiku kontrolēja situāciju laukumā. Pirmajā puslaikā “Livonia/Garkalne” galvenokārt bija spiesta aizsargāties, bet “Eži/EK sistēmas” veica vienu rezultatīvu darbību pēc otras, puslaikā panākot rezultātu 22:0. Spēles otrās daļas vidū pirmais un vienīgais sekmīgais pretuzbrukums izdevās “Livonia/Garkalne” regbistiem, kuri tobrīd samazināja starpību līdz 7:29. Uz mirkli intriga un sasprindzinājums laukumā pieauga, taču neko vairāk “Livonia/Garkalne” ovālās bumbas meistariem panākt neizdevās. “Eži/EK sistēmas” atbildēja ar vairākiem piezemējumiem un precīziem realizācijas sitieniem, līdz mača galvenais tiesnesis Armands Višņevskis fiksēja galarezultātu – 50:7.
“Eži/EK sistēmas” treneris Jānis Graumanis:
– Mūsu sportiskā forma patlaban ir vēl ļoti pavasarīga. Pieļāvām diezgan daudz kļūdu, kas neļāva pilnībā kontrolēt bumbu. Spēles galarezultāts nav slikts, bet varēja būt labāks. Daudz zaudējām savus autus. Viss komandas sadarbības mehānismā vēl nav noslīpēts. Toties demonstrējām labu fizisko sagatavotību. Īpaši šajā ziņā jāizceļ Kristaps Bērziņš un Reinis Pepa. Tiesa, viņiem abiem jāpiedomā pie taktiskā arsenāla pilnveidošanas. Jāpaslavē arī mūsu sāncenši – “Livonia/Garkalne”. Šosezon tā būs komanda ar raksturu un ar viņiem būs jārēķinās ikvienam pretiniekam.
“Livonia/Garkalne” prezidents Vigo Valdavs:
– Domāju, ka mēs parādījām labu sniegumu. Protams, to zināšanu un iemaņu līmenī, kāds patlaban mums ir. Praktiski visu maču aizvadījām pēc izstrādātā plāna, vienīgi beigās spēle nedaudz pajuka. Visu laiku bija redzams ziemā ieguldītais darbs fiziskajā sagatavotībā. Arī cīņasspars bija labā līmenī. Tiesa, pirmajā puslaikā un otrā puslaika beigās pieļāvām dažas taktiskās kļūdas, kuras prasmīgi izmantoja mūsu sāncenši.
“Isover” Latvijas kausa izcīņā šogad piedalās sešas komandas, kas pirmajā fāzē sadalītas divās grupās pa trim vienībām. Vienā no tām ir RK “Miesnieki/Ķekava”, RK “Kalve” (šajā komandā apvienojušās divu klubu vienības – SK “Ovāls” un RK 1964) un LLU, bet otrajā “Eži/EK sistēmas”, RFC “Livonia/Garkalne” un Valmieras “Fēnikss”. Pēc viena apļa grupu turnīra divas labākās komandas no katra trijnieka iekļūs sacensību pusfinālos, kuri paredzēti jūlija pēdējā nedēļā. Savukārt pusfinālu uzvarētāji mērosies spēkiem finālā, kas notiks augusta sākumā.
Nākamajās “Isover” Latvijas kausa izcīņas spēlēs šodien, 15. aprīlī, pulksten 19.00 Carnikavā spēlēs RK “Miesnieki/Ķekava” – RK “Kalve”, bet trešdien, 20. aprīlī, pulksten 18.30 Juglā RK “Kalve” uzņems Jelgavas LLU.

Jānis Erenbergs, Latvijas Regbija federācijas preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions