jaunumi
03.05.2011. 14:21
Jaunie “Eži” augstās vietās

Latvijas jaunatnes čempionātā regbijā vairākās vecuma grupās sekmīgi startējušas Latvijas Mobilā telefona (LMT) regbija kluba “Eži” komandas. U11 vecuma grupā “RFS/Eži” vienība pirmajā posmā ar 30:40 piekāpās “Miesnieki/Vētra”, bet ar 40:20 uzvarēja “Imanta/Piekūni”, pagaidām ieņemot otru vietu. Ar 25 gūtajiem punktiem trešais rezultatīvākais spēlētājs šajā vecuma grupā ir Mārtiņš Zviedris.

U13 vecuma grupas čempionātā “RFS/Eži” ar 45:20 pārspēja “Miesnieki/Vētra”, ar 45:0 “Livonia/Mālpils”, bet ar “Imanta/Piekūni” cīnījās neizšķirti 25:25. Tomēr pēc pirmā posma “RFS/Eži” ar 8 punktiem ieņem pirmo vietu. Ceturtais rezultatīvākais šajā vecuma grupā ar 35 gūtajiem punktiem ir Madars Konrāds.

Visbeidzot U15 vecuma grupas čempionātā pirmā posma otrajā kārtā “RFS/Eži” ar 57:7 uzvarēja “Livonia/Garkalne”, izcīnot otro panākumu divos mačos.

LMT regbija kluba “Eži” trenere Dace Straume:
– Pēdējā spēlē pret “Livonia/Garkalne” īpaši izcēlās trīs U15 vecuma grupas komandas spēlētāji. No uzbrucējiem labākais bija Dainis Turkins. Vēl jāatzīmē Elnura Ādmiņa sniegums, bet no trīsceturtdaļniekiem labākais bija Rihards Krūka.


0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions