jaunumi
30.05.2011. 12:20
“Eži/LMT” izcīna biķeri Latvijas čempionāta pirmajā posmā regbijā 7
Sestdien, 28. maijā, Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā norisinājās Latvijas čempionāta regbijā 7 “Autowelt” pirmais posms. Tajā piedalījās deviņas komandas, kas sacensību pirmajā fāzē tika sadalītas trijās grupās. Pēc viena apļa sacensībām uzvarētājas komandas vēl vienā aplī noskaidroja uzvarētājus, otro vietu ieguvēji cīnījās par šķīvi (4. vietu), bet trešo ailīšu īpašnieki noskaidroja biķera (7. vietas) ieguvējus.
“Eži/LMT” vienība startēja vienā grupā kopā ar šī turnīra uzvarētājiem “Transact Pro 1” un “Autowelt/Livonia” komandām. Ja “Transact Pro 1” vienībai “Eži/LMT” zaudēja bez ierunām ar 0:55, tad mačs pret “Autowelt/Livonia” aizritēja sīvā cīņā. Spēles laikā vairākas reizes mainījās vadībā esošā vienība, tomēr galu galā “Eži/LMT” piekāpās ar 17:21.
Tādējādi priekšsacīkstēs “Eži/LMT” palika trešajā vietā un sacensību turpinājumā piedalījās turnīrā par biķeri jeb 7. vietu. Šeit “adataiņi” nospēlēja daudz sekmīgāk, ar 24:12 uzvarot RT un ar 20:5 Valmieras “Fēniksu”, galarezultātā izcīnot mazo balvu jeb biķeri.
“Eži/LMT” galvenais treneris Jānis Graumanis:
– Jāatzīst, ka septiņnieka sacensībām nekādi nevaram savākt savu labāko sastāvu. Ja tas izdotos, domāju, mēs cīnītos nevis par 7., bet gan par 4. vietu. Bet, tās jau ir runas no sērijas kā būtu, ja būtu... Uzsvēršu, ka puikas ceļ savu meistarību, jo tikai pusotru gadu spēlē kopā. Mums ir labs ātrums, spēles izpratne. Tagad tikai jāspēlē jebkura ranga turnīros. Mūsu devīzei jābūt – spēlēt, spēlēt un vēlreiz spēlēt. Jāgūst pieredze, un tad neizpaliks arī rezultāti.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions