jaunumi
30.05.2011. 14:43
Jaunie “Eži” cīnās Latvijas čempionātos un dodas uz Kastaņjetu

Latvijas Mobilā telefona (LMT) regbija kluba “Eži” jaunatnes komandas ar dažādām sekmēm turpina cīņas Latvijas čempionātos dažādās vecuma grupās. U11 vecuma grupas čempionāta pirmā posma trešajā kārtā “Eži/RFS” ar 20:65 zaudēja “Miesnieki/Vētra” jaunajiem regbistiem, bet ar 15:40 piekāpās “Imanta/Piekūni”. Pēc pirmā posma kopvērtējumā “Eži/RFS” ieņem otro vietu ar 10 punktiem. Savukārt rezultatīvāko spēlētāju sarakstā trešo vietu ar 40 gūtajiem punktiem ieņem “Eži/RFS” jaunie ovālās bumbas censoņi Rainers Vestmanis un Roberts Plūme.


U13 vecuma grupas čempionātā pirmā posma trešajā kārtā “Eži/RFS” ar 15:25 piekāpās “Livonia/Mālpils”, bet ar 20:10 uzvarēja “Imanta/Piekūni” un ar 40:5 “Miesnieki/Vētra”. Pēc pirmā posma “Eži/RFS” ar 22 punktiem dala pirmo vietu ar “Livonia/Mālpils”. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā otro vietu ar 75 gūtajiem punktiem ieņem Kristaps Alksnītis.


Visbeidzot U15 vecuma grupas Latvijas čempionātā pirmā posma kārtējā spēlē “Eži/RFS” ar 8:32 piekāpās RK “Mītava”. Turnīra tabulā sešu vienību konkurencē pa 10 punktiem ir “Eži/RFS”, RK “Mītava” un “Miesnieki/Vētra” regbistiem. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā līderis ar 75 gūtajiem punktiem ir Aldis Ivanovs.


30. maijā divas LMT RK “Eži” komandas dodas uz starptautisko turnīru Kastaņjetā (Francija).
LMT RK “Eži” trenere Dace Straume:


– Turnīrs Tulūzas priekšpilsētā Kastaņjetā norisināsies četrās vecuma grupās. Mēs tajā startēsim ar divām komandām – U13 un U15 vecuma grupās. Šis starptautiskais regbija festivāls notiek jau desmito reizi, un mēs centīsimies izmantot iespēju pamācīties. Nebraucam uz Kastaņjetu pirmo reizi, taču turnīrā piedalīsimies pēc divu gadu pārtraukuma.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

FOTO skatīt šeit

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions