jaunumi
09.06.2011. 15:14
“Eži” izcīna ceturto vietu Latvijas kausā regbijā 7 jauniešiem
Svētdien, 5. jūnijā, Anniņmuižā risinājās Latvijas kausa izcīņa regbijā 7 jauniešiem jeb U20 vecuma grupai. Sacensībās piedalījās sešas komandas: “Plāns 7” (regbija klubu 1964 un SK “Ovāls” apvienotā vienība), “Miesnieki/Juniors”, RK “Jūrmala”, “Transact Pro”, “RFS/Eži” un “Piekūni/Imanta”. Pirmajā fāzē visas komandas tika sadalītas divās grupās pa trim un aizvadīja viena apļa sacensības.
“RFS/Eži” startēja B grupā, kur ar 0:33 piekāpās “Transact Pro”, bet ar 24:10 uzvarēja “Piekūni/Imanta”, ierindojoties otrajā vietā un iekļūstot pusfinālā. Sacensību turpinājumā pusfinālā “RFS/Eži” ar 0:42atzina “Miesnieki/Juniors” komandas pārākumu, bet mačā par trešo vietu ar 7:47 piekāpās “Transact Pro”, tādējādi ierindojoties ceturtajā vietā. Galīgais komandu sadalījums pa vietām: 1. “Plāns 7”, 2. “Miesnieki/Juniors”, 3. “Transact Pro”, 4. “RFS/Eži”, 5. “Piekūni/Imanta”, 6. RK “Jūrmala”.
Par sacensību rezultatīvāko spēlētāju ar 55 gūtajiem punktiem kļuva Raivis Kokins (“Transact Pro”). Savukārt par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Aleksejs Kuzņecovs (“Plāns 7”). Kuzņecovs ar 42 gūtajiem punktiem bija otrais rezultatīvākais. Savukārt sestais rezultatīvākais ar 11 gūtajiem punktiem bija Kristaps Buševics (“RFS/Eži”), bet 10 punkti (dalīta 7. - 11. vieta) bija Viestura Vestmaņa (“RFS/Eži”) rēķinā.
“RFS/Eži” galvenais treneris Jānis Graumanis:
– Kārtējo reizi bija jākonstatē, ka vairāki spēlētāji neieradās uz spēlēm. Nācās četrus mačus aizvadīt bez maiņām, kas nevarēja neatstāt ietekmi uz galarezultātu. Jauniešu attieksme pret klubu, komandu un treneri ir nesaprotama. Kopumā vērtējot, noteikti būtu nospēlējuši labāk, ja savāktos pilnā sastāvā.
 
Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions