jaunumi
07.07.2011. 14:10
Regbija svētki turpinās! Rīgā atkal Eiropas čempionāts!
Nākamajā nedēļas nogalē, 9. un 10. jūlijā, Rīgā, Latvijas Universitātes stadionā, Krišjāņa Barona ielā 116a, notiks Eiropas čempionāts olimpiskajā sporta veidā regbijā 7 B divīzijā vīriešu komandām.
Vecā kontinenta meistarsacīkstēs piedalīsies Latvija, Serbija, Grieķija, Norvēģija, Ungārija, Luksemburga, Bosnija un Hercegovina, Malta, Bulgārija, Monako, Slovākija un Igaunija. Vispirms visas 12 komandas tiks sadalītas divās grupās pa sešām, kur aizvadīs viena apļa savstarpējās spēles. Latvijas valstsvienība ielozēta A grupā kopā ar Norvēģiju, Ungāriju, Maltu, Bulgāriju un Igauniju.
Pēc tam, atkarībā no izcīnītās vietas, komandas aizvadīs pusfinālus cīņā par kausu (1. vietu), šķīvi (5. vietu) un biķeri (9. vietu). Pusfinālu uzvarētāji iekļūs attiecīgajā finālā, bet zaudētāji cīnīsies par 3., 7. un 11. vietu. Jāpiebilst, ka tās divas komandas, kas iekļūs lielajā finālā, nākamgad iegūs tiesības piedalīties A grupas komandu sacensībās.
Katru dienu spēles sāksies pulksten 10.00. Latvijas valstsvienība spēlēs sestdien, 9. jūlijā, pulksten 11.20 pret Bulgāriju, pulksten 13.20 pret Norvēģiju, pulksten 15.00 pret Maltu un pulksten 17.40 pret Ungāriju. Svētdien, 10. jūlijā, Latvijas izlase pulksten 11.20 aizvadīs pēdējo grupu turnīra maču pret Igauniju. Tālākais spēļu grafiks jau ir atkarīgs no komandas ieņemtās vietas grupā.
Sīkāku informāciju par Eiropas čempionātu var iegūt arī speciāli šim notikumam izveidotajā interneta mājas lapā www.rugby7riga.lv. Savukārt spēļu dienās visas sacensības tiks translētas tiešajā pārraidē interaktīvajā televīzijā portālā sportacentrs.com, bet Latvijas izlases spēļu ieraksti tiks demonstrēti Lattelecom interaktīvajā televīzijā.
Latvijas Regbija federācija (LRF) aicina visus regbija klubu dalībniekus, spēlētājus, trenerus, tiesnešus un jauniešus nākt uz LU stadionu un atbalstīt Latvijas valstsvienību cīņā ar Eiropas komandām!

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions