jaunumi
19.07.2011. 02:39
Baltijas kausa trešajā divīzijā zaudējums arī “Eži/LMT”regbistiem


Zaudējumu Baltijas kausa izcīņas trešās divīzijas vienīgajā spēlē piedzīvojuši Latvijas čempioni “Eži/LMT” regbisti, kas Panevēžā (Lietuva) ar 5:60 (5:29) atzina turienes “Ryšiu statyba” pārākumu. Lietuvieši nākamgad spēlēs otrajā divīzijā, bet “Eži/LMT” paliek trešajā grupā, kur svētdien uzzinās nākamā gada pretiniekus.
“Eži/LMT”  treneris Juris Straume:
– Uz Lietuvu dažādu iemeslu dēļ aizbraucām ar ļoti jaunu sastāvu. Sāncenši spēlēja daudz agresīvāk. Pirmās 15 minūtes aizritēja ar acīmredzamu viņu pārsvaru. Pēc tam puiši saņēmās, un spēja jau rādīt līdzīgu sniegumu. Vienīgo piezemējumu mūsu labā guva Jānis Šveds.
Atgādināsim, ka Baltijas kausa izcīņas otrajā divīzijā abu pusfinālu zaudētāji “Stats/Sigulda” un SK “Ovāls” svētdien, 17. jūlijā, pulksten 12.00 Siguldā, “Depo” stadionā uzsāks spēli par 3. vietu. Zaudētāji izkritīs uz trešo divīziju. Savukārt pulksten 14.00 pusfinālu uzvarētāji Maskavas MAI (Krievija) un Šauļu “Vairas/Jupoja” (Lietuva) savā starpā izspēlēs pirmās vietas likteni un vienīgo ceļazīmi uz pirmo divīziju.
Baltijas kausa izcīņas pirmās divīzijas komandas Maskavas “Slava” (Krievija), Šauļu “Baltrex” (Lietuva), Maskavas “Marino” (Krievija) un RK “Šiauliai” (Lietuva) savas spēles aizvadīs septembra otrajā pusē Šauļos (Lietuva). Pēdējās vietas ieguvējs nākamgad spēlēs otrajā divīzijā.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

SPĒLES FOTO - skatīt šeit

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions