jaunumi
25.07.2011. 15:30
“Eži/LMT” jaunie regbisti ierindojas devītajā vietā “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 IIposmā

Latvijas Mobilā telefona (LMT) regbija kluba “Eži” jauniešu komanda izcīnījusi devīto vietu “Autowelt” Latvijas čempionātā regbijā 7 otrajā posmā, kas sestdien, 23. jūlijā, risinājās Upesciema stadionā.
Priekšsacīkstēs “Eži/LMT” vienība bija ielozēta A grupā kopā ar Latvijas čempioniem “Transact Pro” 1 un “Autowelt/Livonia” komandu. Pirmajā spēlē “Eži/LMT” mērojās spēkiem ar “Autowelt/Livonia” un bija spiesta atzīt sāncenšu pārākumu ar 0:19. Savukārt otrajā mačā ar 7:52 nācās piekāpties vēlākajiem turnīra uzvarētājiem “Transact Pro” 1 vienībai. Tādējādi “Eži/LMT” ierindojās A grupas turnīra tabulas trešajā ailītē un turpināja cīņu par astoto līdz desmitajai vietai jeb biķeri.
Pirmajā spēlē šajā turnīra stadijā “Eži/LMT” pārliecinoši ar 41:0 uzvarēja “Piekūni/Imanta” regbistus, bet izšķirīgajā mačā par astoto vietu sīvā cīņā ar 5:10 atzina Valmieras “Fēniksa” pārākumu (valmierieši uzvarēja “Piekūni/Imanta” ar 24:0). Jāpiebilst, ka sāncenšu uzvaru lielā mērā sekmēja “Eži/LMT” pieaugošo komandas spēlētāja Mareka Larionova palīdzība. Tādējādi otrajā posmā “Ežiem” nācās samierināties ar devīto vietu. Tādā pašā vietā ar 16 punktiem “Eži/LMT” vienība ir arī kopvērtējumā pēc diviem posmiem. Otrā posma turnīrā uzvaru izcīnīja “Transact Pro” 1 komanda, kas finālā ar 31:5 pieveica “Kurši/Livonia” regbistus un ar diviem punktiem ir arī līderi kopvērtējumā.
“Eži/LMT” galvenais treneris Juris Straume:
– Regbijs 7 mūsu klubā nav prioritāte, tāpēc šajā čempionātā startējam ar jauniešu komandu, kuras galvenais uzdevums ir pieredzes krāšana un augstāku rezultātu sasniegšana pēc pāris gadiem. Pieaugušo sastāva spēlētāji, kas paši to vēlas, var piedalīties sacensībās citu klubu sastāvos. Tajā pašā “Livonia” sastāvā bija četri “Eži”. Mūsu jauniešu sastāvs ir vēl nedaudz pazaļš, puišiem trūkst pārliecības par saviem spēkiem. Īpaši tas izpaudās pēdējā mačā pret Valmieras “Fēniksu”. Taču arī zaudējot tiek gūta tik nepieciešamā pieredze. Galvenais – ko puiši regbija 7 laukumā demonstrēs pēc pāris gadiem.
Par “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 otrā posma rezultatīvāko spēlētāju kļuva Mihails Tumins (“Kalve”), bet par labāko regbistu atzina Nauri Kraupšu (“Kurši/Livonia”). Otrā posma galīgais vietu sadalījums: 1. “Transact Pro” 1, 2. “Kurši/Livonia”, 3. “Kalve”, 4. “Transact Pro” 2, 5. “Autowelt/Livonia”, 6. “LLU/Telms”, 7. RT, 8. Valmieras “Fēnikss”, 9. “Eži/LMT”, 10. “Piekūni/Imanta”.
“Eži/LMT” komandas sastāvs: Jānis Podiņš, Toms Tenteris, Vadims Galajevs, Kārlis Buševics, Kaspars Žarinovs, Artis Linards, Nauris Brūniņš, Jurģis Kalniņš, Roberts Rutks.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

Bildes - skatīt šeit 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions