jaunumi
26.09.2011. 10:43
“Eži/LMT” izcīna astoto vietu Siguldā

Sestdien, 24. septembrī, Siguldā, “Depo” laukumā risinājās “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 trešais (pēdējais) posms, kurā piedalījās arī “Eži/LMT” komanda.
Sacensībās kopumā spēlēja deviņas komandas: “Transact Pro” 1, “Transact Pro” 2, “Kurši/Livonia”, “Autowelt/Livonia”, “LLU/Telms”, “Kalve”, Valmieras “Fēnikss”, “Eži/LMT” un RK “Rīgas tilti” (RT). Meistarsacīkšu trešā posma pirmajā fāzē visas vienības tika sadalītas trijās grupās pa trim komandām, aizvadot viena apļa sacensības. Pēc tam visas pirmo vietu ieguvējas un viena labākā otrās vietas īpašniece uzsāka izslēgšanas cīņas (pusfinālus) par pirmo vietu (kausu), bet nākamo divu otro vietu ieguvējas un divas labākās trešo vietu īpašnieces uzsāka izslēgšanas cīņas (pusfinālus) par 5. vietu (šķīvi), savukārt sliktākā trešās vietas ieguvēja cīņas noslēdza devītajā vietā (iegūstot biķeri).
Grupu cīņās “Eži/LMT” ar 0:29 zaudēja “Kalvei”, bet ar 17:12 pieveica “Transact Pro” 2, ierindojoties otrajā vietā. Turpinot cīņu par piekto vietu (šķīvi), pusfinālā “Eži/LMT” vēlreiz mērojās spēkiem ar “Transact Pro” 2 un šoreiz atzina sāncenšu pārākumu ar 12:27. Savukārt finālā par septīto vietu “Eži/LMT” ar 7:22 zaudēja Valmieras “Fēniksam”.
Cīņā par pirmo vietu (kausu) pusfinālos “Transact Pro” 1 ar 31:0 uzvarēja “LLU/Telms”, bet “Kurši/Livonia” sīvā cīņā tikai papildlaikā ar 17:12 pieveica “Kalvi”. Finālā par trešo vietu par pārsteigumu parūpējās “LLU/Telms” vienība, kas ar 19:15 pieveica “Kalvi”, ierindojoties Siguldas “Guinness” posma trešajā vietā. Toties sacensību finālā kārtējo reizi šajā sezonā spēkiem mērojās “Transact Pro” 1 un “Kurši/Livonia”, ar 36:7 uzvarot “Transact Pro” 1.
Galīgā vietu secība Siguldas “Guinness” posmā. 1. “Transact Pro” 1, 2. “Kurši/Livonia”, 3. “LLU/Telms”, 4. “Kalve”, 5. “Autowelt/Livonia”, 6. “Transact Pro” 2, 7. Valmieras “Fēnikss”, 8. “Eži/LMT”, 9. RK RT.
“Eži/LMT” treneris Mārtiņš Straume:
– Pirmajā spēlē pret “Kalvi” komanda nenoticēja saviem spēkiem un tāpēc piedzīvoja likumsakarīgu zaudējumu. Otrajā mačā pret “Transact Pro” 2 puiši saņēmās un nospēlēja ļoti labi, ar lielisku pašatdevi. Savukārt trešajā cīņā, kad vēlreiz mērojāmies spēkiem ar “Transact Pro” 2, guvām divas traumas – Jānis Strazdiņš izmežģīja plecu, bet Artis Linards izsita zobu. Tas lielā mērā patraucēja gūt panākumu. Visbeidzot pēdejā mačā pret valmieriešiem nedaudz pietrūka fiziskās sagatavotības un pieredzes. Komandas sastāvs ir ļoti jauns, tāpēc labākās spēles viņiem vēl ir priekšā.
“Eži/LMT” komandas sastāvs: Jānis Podiņš, Toms Tenteris, Kārlis Buševics, Artis Linards, Nauris Brūniņš, Roberts Rutks, Ingus Aivars, Ričards Silinieks, Artūrs Ābols, Kristaps Balodis, Valters Vestmanis, Jānis Strazdiņš.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions