jaunumi
07.10.2011. 11:34
“Livland” Latvijas čempionāts regbijā: Klāt pusfināli!
 
Latvijas meistarsacīkstēs regbijā izslēgšanas spēlēs šīs nedēļas nogalē norisināsies divi pusfināli un finālmačs par piekto vietu.
Atgādināsim, ka pusfināla cīņas notiks 8. un 9. oktobrī Juglas stadionā. Vispirms sestdien, 8. oktobrī, pulksten 16.00 pašreizējie čempioni “Eži/LMT” spēlēs pret  pašreizējiem vicečempioniem “Miesnieki/Ķekava” regbistiem, bet svētdien, 9. oktobrī, pulksten 14.00 “Kalve” mērosies spēkiem ar “Livonia/Garkalne”. Savukārt fināls par piekto vietu notiks sestdien, 8. oktobrī, pulksten 12.00 Baldonē. Tajā spēlēs RK “Baldone” pret LLU.
“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Diemžēl mums ir dažādas problēmas ar sastāvu. Dažiem spēlētājiem ir traumas, daži nevarēs spēlēt privātu iemeslu dēļ. Savainoti ir Jānis Strazdiņš, Aigars Muzikants un Viesturs Punāns. Privātu iemeslu dēļ nevarēs spēlēt Mareks Larionovs. Tādējādi būs jālaiž laukumā vairāki jaunie regbisti. Sestdien tad jau redzēsim, kādā sastāvā spēlēsim. Čempionāts ir čempionāts un pēc regulārā čempionāta mēs bijām otrie. Tādi arī šobrīd jūtamies, taču tagad jāspēlē vēlreiz it kā vēl vienā kausa izcīņā. Grūti kaut ko izzīlēt, kas mūs sagaida, jo regulārās sezonas laikā “Miesnieki” nespēlēja ar labāko virknējumu, bet Latvijas kausa izcīņas finālā, kad viņi laukumā devās ar labāko virknējumu, mēs atzinām viņu pārākumu. Daudz kas būs atkarīgs arī no spēles tiesnešiem.
RK “Miesnieki” prezidents Uldis Bautris:
– Vairāk vai mazāk esam nobrieduši pusfināla cīņai. Mums pagājušās nedēļas nogalē iznāca divas labas treniņspēles pret LLU un Panevēžas komandām. Esam gatavi pusfinālam. Ja runājam par mūsu sastāvu, ceru, ka tas būs šī brīža optimālākais virknējums. Mums ir robi, kas velkas līdz jau no vasaras. Ar uzbrucēju līniju viss vēl puslīdz būtu kārtībā, bet aizsargiem gan ir retākas rindas. “Eži” spēli aizvadīs savā laukumā, bet tas ir visiem labi zināms. Viņiem neliels mīnuss ir tas, ka sāncenši pēdējā laikā ir mazāk spēlējuši. Mūsu cīņu droši vien tiesās Raimonds Priednieks. Abiem pretiniekiem varu novēlēt labu laiku un interesantu cīņu. Abu komandu izredzes šobrīd varu novērtēt kā 50 pret 50. Spēles likteni katrā vienībā var izšķirt viens vai divi regbisti.
“Kalve” galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs:
– Gatavojamies pusfinālam ar tiem spēlētājiem, kas ir mūsu rīcībā. Vienīgi varbūt palīgā vēl atbrauks Guntis Cirša, kurš šosezon “Kalves” sastāvā aizvadījis divas spēles. Treniņā bija pulcējušies desmit cilvēki no pamatsastāva, kas priekš mums ir normāli. Jāatzīst, ka mūs gaida nedaudz vieglāks pusfināls, nekā “Ežiem” un “Miesniekiem”, bet tādi nu reiz šogad ir noteikumi. Protams, nedrīkst nenovērtēt pretiniekus – “Livonia/Garkalne” vienību. Visādi var gadīties, lai gan domāju, ka mēs spēlēsim finālā.
“Livonia/Garkalne” galvenais treneris Aivars Krūmiņš:
– Pusfinālam gatavojamies ļoti nopietni. Trenējamies visu nedēļu. Protams, mūsu mača favorīti ir “Kalves” regbisti. Turklāt mums ir problēmas ar otro līniju. Tomēr puiši ir gatavi sevi parādīt no labākās puses. Cīnīsimies līdz pēdējai iespējai.

Nākamnnedēļ – fināli!

Jāpiebilst, ka “Livland” Latvijas čempionāta izšķirīgie mači notiks nākamnedēļ –  sestdien, 15. oktobrī, Latvijas Universitātes stadionā, Krišjāņa Barona ielā 116a. Pulksten 12.00 sāksies spēle par trešo vietu, bet pulksten 15.00 – fināls.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions