jaunumi
14.10.2011. 01:15
“Livland” Latvijas čempionāts regbijā: Klāt fināli!


“Livland” Latvijas meistarsacīkstēs regbijā izslēgšanas spēlēs šīs nedēļas nogalē norisināsies finālmačs par trešo vietu un fināls. Izšķirīgie mači notiks sestdien, 15. oktobrī, Latvijas Universitātes stadionā, Krišjāņa Barona ielā 116a. Pulksten 12.00 sāksies spēle par trešo vietu, kurā spēkiem mērosies “Miesnieki/Ķekava” un “Livonia/Garkalne”, bet pulksten 15.00 – fināls, kurā spēlēs “Kalve” un “Eži/LMT”.
Atgādināsim, ka ceļā uz finālu izslēgšanas spēļu pusfinālā “Eži/LMT” ar 29:12 pārspēja “Miesnieki/Ķekava” regbistus, bet “Kalve” ar 71:0 uzvarēja “Livonia/Garkalne” ovālās bumbas meistarus.
Latvijas Regbija federācijas prezidents Juris Silovs:
– Mans viedoklis par šī gada sacensībām ir pozitīvs. Finālstadijā adrenalīns ir augstā līmenī. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā valdīja bezkompromisa cīņas, kuras bija ļoti interesantas. Sezona kopumā bija drausmīgi pozitīva. Kāda būs sacensību formula nākamgad, vēl nevaru pateikt. Jā, pamatturnīrā bija arī spēles, kurās uzvarētājs tika noteikts viegli, taču tagad līdzšinējās izslēgšanas spēlēs spriedzes netrūka, jo bija gan papildlaiks, gan dropsitieni.
“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Finālspēle būs līdzīga. Vairākiem mūsu komandas spēlētājiem ir traumas, taču prieks, ka mūsu jaunie spēlētāji jau ir pietuvojušies pieredzējušajiem.
Spēlētāji ir sapratuši, ka atkāpties nav kur. Gaidāms, ka ierindā atkal būs Mareks Larionovs.
“Kalves” spēlējošais treneris Raimonds Priednieks:
– Varētu vēlēties labāku fizisko sagatavotību, taču esam amatieri, kam pašiem jāseko līdzi savai sportiskajai formai. Ar “Ežiem'' šogad esam mērojušies spēkiem trīsreiz. Kausa izcīņas pusfinālā zaudējām, bet čempionātā abas reizes uzvarējām. Tagad gribam uzvarēt, lai būtu trīs labas lietas.
RK “Miesnieki” prezidents Uldis Bautris:
– Esam apmierināti arī ar to, ko esam sasnieguši. Protams, gribējām uzvarēt Latvijas čempionātā. Pēc sastāva it kā esam stiprāki, taču spēlētājiem vairs var nebūt motivācijas. Diemžēl pusfinālā pret “Ežiem” vāji nospēlēja tieši mūsu vadošie spēlētāji. Šogad komandā ir daudz traumu – neatceros, kad tā mūsu klubā vispār tā būtu bijis.
“Livonia/Garkalne” galvenais treneris Aivars Krūmiņš:
– Es pārņēmu komandu jūlijā un zinu, ka sākotnēji bija uzdevums iegūt piekto vietu. Spēlē par bronzu “Miesnieki” ir favorīti, jo šajā komandā ir pieredzējuši spēlētāji. Mūsu klubā tādi ir tikai divi, trīs. Taču mūsu komanda vēl nekad tik augstu nav bijusi. Sezonas uzdevums mums izpildīts, spēlēsim nepiespiesti. Arī slota vienreiz mūžā mēdz izšaut!

Ko teiks izlase?
Pēc Latvijas čempionāta noslēguma Latvijas izlase piedalīsies Eiropas Nāciju kausa izcīņas spēlēs. 29. oktobrī “Daugavas” stadionā Rīgā Latvija uzņems Maltu, bet 5. novembrī būs spēle Splitā pret Horvātiju. Otrā riņķa divas atlikušās spēles notiks nākamā gada pavasarī, kad savās mājās Latvija spēlēs ar Lietuvu un viesos ar pašreizējiem līderiem zviedriem. Pēc pirmā riņķa četrām spēlēm Zviedrijai ir visas uzvaras un 18 punkti, seko Lietuva ar 15, Latvija un Malta ar 7, un Horvātija ar 5 punktiem.
Spēlē pret Maltu Latvijas komanda, visticamāk, būs veidota no Latvijas klubu spēlētājiem, jo Krievijas superlīgā Krasnojarskas “STM Jeņisej” spēlējošajam Jurijam Baranovam būs spēle, bet Uldis Saulīte ir savainots. Viņi varētu pievienoties spēlē pret Horvātiju. “Šīs divas spēles būs ļoti svarīgas cīņā par palikšanu 2A divīzijā,” uzskata Latvijas Regbija federācijas prezidents Juris Silovs. Tā komanda, kas paliks piektajā vietā pēc astoņām spēlēm, būs spiesta pārcelties uz zemāku divīziju, savukārt pirmajā vietā esošā komanda – uz augstāku.

“Livland” Latvijas čempioni regbijā

1992. gads – RAF,
1993. – RAF,
1994. – RAF,
1995. – RAF,
1996. – “Latgale”,
1997. – “Rīgas Miesnieks”,
1998. – “KvadraPak/Miesnieki”,
1999. – “KvadraPak/Miesnieki”,
2000. – “KvadraPak/Miesnieki”,
2001. – “Rīgas Miesnieks”,
2002. – “Stats”,
2003. – “Ādažu Čipsi”,
2004. – “Ādažu Čipsi”,
2005. – “Stats”,
2006. – “Stats”,
2007. – “Ādažu Čipsi”,
2008. – “Eži/EK sistēmas”,
2009. – SK “Ovāls”,
2010. – “Eži/LMT”.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions