jaunumi
13.04.2012. 14:43
“Isover” Latvijas kausa priekšsacīkstes regbijā 7 uzvar “Eži/LMT” otrā komanda
Trešdien, 11. aprīlī, Anniņmuižas sporta bāzē pirmoreiz Latvijas regbija 7 vēsturē notika “Isover” Latvijas kausa izcīņas priekšsacīkstes. Tajās piedalījās trīs komandas: “Baldone”, “Eži/LMT 2” un “Piekūni/Imanta”.
Šīs trīs vienības izcīnīja vienīgo palikušo ceļazīmi uz “Isover” Latvijas kausa finālturnīru, kurā startēs 12 komandas un kas risināsies sestdien, 14. aprīlī, Latvijas Universitātes stadionā (sākums pulksten 10.30).
Uzvaru kvalifikācijas sacensībās izcīnīja “Eži/LMT” otrā komanda, kas ar 19:5 pārspēja “Piekūni/Imanta” un ar 19:7 “Baldone/LSPA 2” regbistus. Savukārt cīņā par otro vietu “Baldone/LSPA 2” ar 15:7 pieveica “Piekūni/Imanta”vienību.
“Eži/LMT” otrās komandas treneris Juris Straume:
– Latvijas kausa izcīņas finālturnīrā piedalīsimies ar divām komandām. Kvalifikācijas spēlēs abi pretinieki nebija viegli pieveicami, taču mēs spējām saņemties un uzvarēt. Spēlē pret “Piekūniem” mums gāja nedaudz vieglāk, bet pret “Baldoni” mazliet grūtāk. Kopumā šo turnīru aizvadījām sekmīgi un esmu apmierināts ar spēlētāju parādīto sniegumu.


Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

FOTO - skatīt šeit

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions