jaunumi
14.05.2012. 17:02
“Eži/LMT” izcīna astoto vietu Latvijas čempionāta pirmajā posmā

Sestdien, 12. maijā, Latvijas Universitātes stadionā risinājās Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmais posms, kurā uzvaru izcīnīja galvenie favorīti “LDE/Miesnieki”. Savukārt “Eži/LMT” vienība ierindojās astotajā vietā.

Grupu turnīrā, startējot A trio, “Eži/LMT” vispirms ar 17:5 pievarēja RT vienību, bet otrajā mačā ar 0:26 atzina “LDE/Miesnieki” pārākumu. Pēc tam pusfinālā cīņā par piekto vietu jeb šķīvi “Eži” ar 5:26 atzina LLU/TELMS uzvaru, bet finālā spēlē par septīto vietu ar 14:17 piekāpās “Kalvei”, lai arī bija vadībā ar 14:0.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Puiši nocīnījās no sirds, taču vairākās epizodēs bija redzams, ka viņiem vēl trūkst pieredzes. Reizēm viņi bez vajadzības sasteidza uzbrukumus, tādējādi ļaujot sāncenšiem gūt vieglus punktus pretuzbrukumos. Ar neapbruņotu aci bija redzams, ka viņiem gribas gūt vēl vairāk punktus, lai biežāk vajadzēja priekšroku dot lēnai izspēlei.

“Eži/LMT” sastāvs: Jānis Gavars, Vadims Galajevs, Kristaps Balodis, Renārs Beķeris, Kaspars Žarinovs, Roberts Rutks, Kārlis Bušēvics, Dairis Baranovs, Artūrs Diabate, Nauris Brūniņš, Kristaps Saukums.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

 

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions