jaunumi
23.05.2012. 14:03
“Eži/EK sistēmas” uzvar LLU un ieņem pirmo vietu grupā

Otrdien, 22. maijā, Juglas stadionā Latvijas kausa izcīņas priekšsacīkšu spēlē B grupā LMT Regbija kluba “Eži/EK sistēmas” komanda ar 81:0 (27:0) pārliecinoši pārspēja LLU komandu. “Ežiem” tā bija trešā uzvara trīs spēlēs, bet LLU otrā neveiksme trīs mačos.

ādējādi “Eži/EK sistēmas” ir nodrošinājuši pirmo vietu grupā un pusfinālā spēlēs ar A grupas otro komandu (“LDE/Miesnieki” vai “Kalve”). Par otro vietu B grupā piektdien, 25. maijā, savā starpā cīnīsies “Banku eksperti/Miesnieki” un Valmieras “Fēnikss”. Ja uzvarēs “Miesnieki”, viņi iekļūs pusfinālā, bet valmieriešu panākuma gadījumā trim komandām būs pa vienai uzvarai un diviem zaudējumiem. Spēli starp “Banku ekspertiem/Miesniekiem” un Valmieras “Fēniksu” translēs interaktīvā televīzija. To varēs redzēt sporta portālā sportacentrs.com un Latvijas Regbija federācijas mājas lapā rugby.lv no pulksten 19.30.

Mačā starp “Eži/EK sistēmas” un LLU spēles lielākajā daļā iniciatīva piederēja “Ežiem”. Jau pirmais uzbrukums beidzās ar Mareka Larionova piezemējumu. Pēc brīža Kristaps Bērziņš precīzi izpildīja soda sitienu, panākot 8:0. Vēl pirmajā puslaikā ar piezemējumiem izcēlās Mikus Kalniņš, Ruslans Kotļevs un Bērziņš, kurš precīzi izpildīja arī divus realizācijas sitienus. 27:0 – tā noslēdzās mača pirmā daļa.

Otrajā puslaikā “Eži/EK sistēmas” spēlēja vēl pārliecinošāk. Piezemējumus guva Mareks Dravnieks, Māris Streikišs (2), Ingus Aivars, Aigars Muzikants, Kārlis Bušēvics (2) un Bērziņš, kurš sekmīgi izpildīja arī septiņus realizācijas sitienus.

LMT Regbija kluba “Eži/EK sistēmas” treneris Juris Straume:

– Pirmajā puslaikā pretinieki vēl turējās pretī, bet otrajā mēs viņus salauzām. Vairāk izdevās pārbaudīt spēli uzbrukumā, nevis aizsardzībā. Tā šobrīd ir mūsu lielākā problēma – nav bijis pretinieku, pret kuriem pārbaudīt savu aizsardzību. Labi, ka daudzi komandas spēlētāji ir sevi apliecinājuši spēlēs Latvijas izlases rindās. Īpaši pielicis ir Ingus Aivars.

LLU galvenais treneris Arvis Pilenieks:

– Uz spēli nespēja ierasties daudzi pieredzējušie spēlētāji, taču viņus sekmīgi aizstāja jaunie, kas progresē ar katru spēli. Brāķis bija abām komandām – gan mums, gan “Ežiem”. To noteica slidenais laukums, kurā vairākās vietās bija sakrājušās ūdens lāmas. Tomēr, neraugoties uz to, spēlējot vienam pret vienu, viņi bija pārāki. Tas arī noteica mača rezultātu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

FOTO - skatīt šeit
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions