jaunumi
27.05.2012. 10:53
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: vicečempioni “Eži/LMT” sāk ar pārliecinošu uzvaru

Sestdien, 26. maijā, Grobiņas stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā spēle starp turienes “Vikingiem” un vicečempioniem “Eži/LMT”. Laukuma saimnieki “Vikingi/Grobiņa” bija spiesti atzīt sāncenšu pārākumu ar 5:114 (0:56).

Abiem sāncenšiem tā bija pirmā spēle “Livland” Latvijas meistarsacīkstēs. Pieredzējušie “Eži/LMT” regbisti bija ievērojami pārāki un līdz ar to varēja svinēt pirmo uzvaru.

“Vikingi/Grobiņa” galvenais treneris Aivis Ašmanis:

– Mums tā bija pirmā spēle, kuras laikā guvām lielu pieredzi. Pieļāvām daudz kļūdu, taču tagad redzam, kurā virzienā mums vairāk jāstrādā. Mums ir daudz jāmācās un vislabāk to ir izdarīt tādos mačos kā šis – pret labiem un stipriem sāncenšiem.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:

– Prieks, ka arī citur Latvijā sāk parādīties regbija komandas. Domāju, ka mūsu izbrauciens uz Grobiņu ir izdevies. Labs laukums, labs laiks, pretinieks, kas ir entuziasma pilns, ieinteresēti skatītāji. Ko vēl vairāk var gribēt? Sāncenšiem grūti bija spēlēt, jo viņi maz kontrolēja bumbu. Mums gan arī bija kļūdas piespēlēs. Tomēr lielo teritoriālo pārsvaru pārvērtām arī iespaidīgā rezultātā. Joprojām mīnuss ir tas, ka nevaram pārbaudīt savu spēli aizsardzībā, jo lielākoties spēlējām uzbrukumā.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions