jaunumi
02.07.2012. 16:29
“Eži/LMT” izcīna septīto vietu Latvijas čempionātā regbijā 7 otrajā posmā
Sestdien, 30. jūnijā, Upesciema stadionā risinājās “Autowelt” Latvijas čempionāta regbijā 7 otrais posms. Samērā pārliecinošu uzvaru tajā izcīnīja “LDE/Miesnieki”, bet “Eži/LMT” komanda ierindojās septītajā vietā.

“Eži/LMT” vienība priekšsacīkstēs tika ielozēta vienā grupā ar Valmieras “Fēniksu” un “LDE/Miesniekiem”. Pirmajā spēlē adataiņi mērojās spēkiem ar valmieriešiem. Cīņa bija sīva, taču divi Kārļa Bušēvica piezemējumi ļāva “Ežiem” svinēt uzvaru ar 10:5. Otrajā mačā A grupā “Eži/LMT” spēlēja pret turnīra favorītiem “LDE/Miesnieki”, piedzīvojot zaudējumu ar 0:35.

Turpinājumā “Eži” kā otrās vietas ieguvēji A grupā iekļuva pusfinālā cīņā par šķīvi jeb piekto vietu. Šajā spēlē viņiem nācās mēroties spēkiem ar “Ķekava/Miesnieki” komandu. Diemžēl nācās atzīt sāncenšu pārākumu ar 7:10. Piecus punktus ar piezemējumu guva Ingus Aivars, bet vēl divus ar realizācijas sitienu Mareks Dravnieks. Zaudējums pusfinālā nozīmēja, ka “Eži/LMT” vienībai būs jāspēlē par septīto vietu ar RK RT (Rīgas tilti). Arī šī cīņa bija ļoti sīva, taču galu galā adataiņi svinēja uzvaru ar 19:14. Piezemējumus guva Jurģis Kalniņš, Ingus Aivars un Toms Tenteris, bet Jānis Podiņš sekmīgi izpildīja divus realizācijas sitienus.

“Eži/LMT” treneris Aivars Bankovičs:
– Nedaudz mums pietrūka spēlē pret “Ķekavu/Miesniekiem”. Ja būtu pusfinālā uzvarējuši, domāju, ka izdotos izcīnīt piekto vietu. Bet citādi viss bija O.K! Labs laiks, labs laukums, labi noorganizētas sacensības, puiši apmierināti.

“Eži/LMT” komandas sastāvs: Mareks Dravnieks (komandas kapteinis), Mareks Larionovs, Jurģis Kalniņš, Jānis Kalniņš, Kārlis Bušēvics, Nauris Brūniņš, Vadims Galājevs, Jānis Podiņš, Toms Tenteris, Ēriks Jansons, Ingus Aivars, Kristaps Balodis.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

 Foto - skatīt šeit .

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions