jaunumi
04.07.2012. 10:48
"Ežu" komandas ierindojas 2. un 3. vietā "Dubultu kauss" U-20 pludmales regbija turnīrā

Svētdien, 1. jūlijā, Dubultu pludmales smiltīs risinājās kārtējais pludmales regbija turnīrs “Dubultu kauss”, bet šoreiz U20 vecuma grupā. Jūrmalā laiks bija lielisks un uz turnīru ieradās sešas komandas: “Miesnieki”, “Hektors” (RK “Eži”), “Piekūni/Imanta”, “INDIA” (RK “Baldone”); “Eži”, “RedBuss” (turnīra atbalstītāju komanda, kas bija ārpus konkurences, jo tur spēlēja spēlētāji, kas bija krietni vecāki par 20 gadiem).

 Komandas tika sadalītas divās grupās pa trim komandām ar izlozes palīdzību. A grupā spēlēja un 1. vietu, nezaudējot nevienā spēlē, ieguva INDIA, 2. vietu ieguva “Piekūni/Imanta”, uzvarot “Miesnieki, kas palika 3. vietā. B grupā spēlēja un 1. vietu ieguva “Hektors”, nospēlējot neizšķirti ar 2. vietas ieguvējiem “RedBuss”, bet uzvarot pēc vairāk ienesto piezemējumu skaita. 3. vietu ieguva “Eži”, zaudējot ar minimālu pārsvaru abās spēlēs.

Pusfinālā pirmie izgāja “Piekūni/Imanta” pret “Hektors” un ar rezultātu 4:1 bija pārāks „Hektors”. Otrajā pusfinālā tikās “INDIA” pret „Eži”, jo „RedBuss” bija ārpus konkurences vecuma dēļ un pēc formāta nevarēja piedalīties pusfinālā. Ar rezultātu 6:3 uzvarēja “INDIA”.

Finālā par 5. vietu gandarījuma spēlē tikās “Miesnieki” pret “RedBuss” komandu un ar rezultātu 5:0 uzvarēja „RedBuss”. Finālā par 3. vietu cīnījās “Eži” pret “Piekūni/Imanta” komandu un ar rezultātu 6:0 pārāki bija „Eži”. Fināla cīņā par “Dubultu kausu” izgāja apņēmības pilni to iegūt gan “Hektors”, gan viņu pretinieks “INDIA”. Cīņa bija spraiga, bet finālā tomēr spēki vairāk bija palikuši “INDIA” un ar rezultātu 4:2 tika pieveikts „Hektors” – “Dubultu kauss” aizceļoja uz Baldoni.

Gribētos pateikt lielu paldies no organizatoru un spēlētāju puses mūsu atbalstītājiem: Bāram “Good Time”, picai “RedBuss”, “Coca-cola” dzērieniem, “Piebalgas alus” ražotājiem.

“Dubultu kausā” ieņemtās vietas:
1.“INDIA”
2.“Hektors”
3.“Eži”
4.“Piekūni/Imanta”
5.“RedBuss”
6.“Miesnieki”

 Foto - skatīt šeit.

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions