jaunumi
13.07.2012. 10:44
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: “Eži/LMT” uzvar RK “Baldone”

Ceturtdien, 12. jūlijā, Latvijas Universitātes stadionā pēc neliela pārtraukuma atsākās “Livland” Latvijas meistarsacīkšu spēles. Divpadsmitajā mačā savā starpā spēkiem mērojās “Eži/LMT” un RK “Baldone”, samērā pārliecinošu uzvaru ar 43:8 (29:3) izcīnot “Ežiem”.

“Eži/LMT” komandai tā bija ceturtā uzvara četrās spēlēs un komanda ar 19 izcīnītajiem punktiem nostiprinājās turnīra tabulas galvgalī. Savukārt RK “Baldone” tā bija otrā neveiksme trīs mačos un vienība ar pieciem punktiem dala piekto, sesto vietu ar Valmieras “Fēniksu”.

Spēle iesākās ar “Eži/LMT” ofensīvu. Bumbu divreiz pēc kārtas sāncenšu ieskaites laukumā piezemēja Ingus Aivars, bet Kristaps Bērziņš precīzi izpildīja realizācijas sitienus, panākot 14:0. Vēl pēc brīža Bērziņš ar soda sitienu palielināja “Ežu” pārsvaru līdz 17:0. Tad ar precīzu soda sitienu atbildēja RK “Baldone” spēlētājs Kristaps Jakušs, panākot 3:17. Pirmā puslaika atlikušajā laikā laukumā dominēja “Eži/LMT”. Mareks Larionovs guva divus piezemējumus, bet Bērziņš sekmīgi izpildīja vienu realizācijas sitienu – 29:3.

Mača otrajā daļā Gunārs Grīnvalds ar piezemējumu un Bērziņš ar realizācijas sitienu palielināja laukuma saimnieku pārsvaru līdz 36:3, taču tad baldonieši atbildēja ar sekmīgu uzbrukumu, kuru ar piezemējumu noslēdza Kristaps Jakušs – 8:36. Atlikušajā laikā vēl septiņus punktus “Ežiem” nopelnīja Sandis Šveds un Bērziņš, pieliekot mačam punktu ar 43:8.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:

– Sākām lieliski, taču tad atslābinājām spiedienu un sākām spēlēt līdzīgi sāncenšiem. Turpinājumā spēle aizgāja kā pa viļņiem. Savu tiesu te deva ilgais spēļu pārtraukums – demonstrējām diezgan “pavasarīgu” sniegumu. Kopumā ar mača iznākumu varētu būt apmierināts, vienīgi, kad skrējām līdzi sāncenšiem, bija “ziepes”, bet, kad spēlējām savu spēli, viss bija kārtībā.

RK “Baldone” galvenais treneris Kārlis Dilbo:

– Mēs vairāk spēlējām septiņnieku, nevis klasisko regbiju. Pirmajā puslaikā nekādi neizdevās pārslēgties, bet otrajā tikai epizodiski. Tā bija laba spēlē, kurā mēs lieliski varējām pārbaudīt savas spējas, īpaši aizsardzībā. Centāmies cik vien varējām, tomēr “Eži” ir pārāk laba komanda, lai mēs varētu cerēt uz kaut ko vairāk.

“Livland” Latvijas meistarsacīkšu turpinājumā rīt, 13. jūlijā, Latvijas Universitātes stadionā pulksten 19.30 notiks spēle starp “Garkalne/Livonia” un Valmieras “Fēnikss” regbistiem. Šo spēli tiešraidē translēs interaktīvā TV portālā Sportacentrs.com un to varēs vērot arī Latvijas Regbija federācijas mājas lapā rugby.lv.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

Foto - skatīt šeit

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions