jaunumi
27.09.2012. 14:25
U20 EŽI/LMT - BALTREX 28:49(21:21)

Spēles pirmajās 10 minūtēs dominēja mūsējie , rezultāts pēc Edgara Lakstīgalas un Vadima Galājeva piezemējumiem un Vadima precīzajiem realizācijas sitieniem kļuva 14 : 0 EŽU/LMT labā.Tad sasparojās sāncenši ,kuri ir neapšubāmi turnīra līderi un neskatoties uz ežu lielisko spēli aizsardzībā spēja izdarit trīs piezemējumus ,tas tomēr spēles gaitu  nesalauza un ilgi nebija jāgaida kad Nauris Bruniņš piezemēja bumbu Baltrex ieskaites laukumā un atkal precīzs bija Vadima Galājeva realizācijas sitiens .21 :21 ar tādu rezultātu beidzās pirmais puslaiks .Otrā puslaika sākumā sāncenši apmainījās punktu guvumiem ,Dairis Baranovs izdarīja  piezemējumu kuru atkal nekļūdīgi realizēja Vadims Galajevs 28: 28 .Līdz otrā puslaika vidum ritēja līdzīga bezkompromisu cīņa par katru laukuma metru  tad no 60 līdz 70 minūtei EŽIEM it kā atvērās otrā elpa ,pretinieki tika iespiesti savos " 22" tomēr rezultāts diemžēl nemainījās , spēka gan tika patērēts tik daudz ka pēdējām desmit minūtēm vairs nepietika un Baltrex jau tumsas aizsegā guva trīs bezatbildes piezemējumus.Jāsaka šī bija mūsu komandas labākā spēle šosezon , katrs spēlētājs nocīnījās godam .gan individuāli un kas galvenais komandā  Uzslavas par spēli saņēmām arī no Baltrex komandas trenera ,kurš bija patiesi patīkami pārsteigts par mūsējo sniegumu

Komandas sastāvs; 1.Dainis Turkins 2.Vadims Galajevs 3.Raitis Turkins 4.Gļebs Griņovs 5.Oskars Treimanis 6.Dāvis Krēziņš 7.Toms Tenteris 8.Kristaps Balodis 9.Dairis Baranovs 10.Edgars Lakstīgala 11.Rihards Krūka 12.Renārs Beķeris ( Roberts Rutks ) 13.Valters Vestmanis 14.Nauris Bruniņš 15. Jānis Gavars