jaunumi
03.10.2012. 09:22
“Livland” Latvijas meistarsacīkstes regbijā: “LDE/Miesnieki” turpina uzvarēt
Sestdien, 29. septembrī, Juglas stadionā notika “Livland” Latvijas meistarsacīkšu otrā apļa spēle starp “Eži/LMT” un “LDE/Miesnieki” komandām. Pārāki ar 44:15 (18:10)  bija “Miesnieku” regbisti, nostiprinoties turnīra tabulas līderpozīcijās.

Spēles rezultātu atklāja “Miesnieki”, panākot 3:0 pēc Gunāra Andersona precīzi izpildīta soda sitiena. Pēc tam iniciatīva pārgāja “Ežu” pusē, divus piezemējumus pēc kārtas izdarot Kristapam Bērziņam. Rezultāts kļuva 10:3 “Ežu” labā. Turpinājumā vairāk veiksmes gan bija “LDE/Miesniekiem”. Vispirms Valters Raņķis izdarīja piezemējumu, panākot 8:10, bet pēc brīža Jānis Zālmans vadībā atkal izvirzīja “Miesniekus” – 13:10. Andersons bija precīzs, sitot realizācijas sitienu, un rezultāts kļuva 15:10, bet pirmā puslaika izskaņā viņš vēlreiz bija precīzs, izpildot soda sitienu – 18:10 “LDE/Miesnieku” labā. Tā arī noslēdzās mača pirmā daļa.

Spēles otrajā puslaikā iniciatīva lielākoties bija “Miesnieku” sabiedrotā. Piezemējumus guva Raivis Kokins, Valters Raņķis, Leno Bramanis, Gunārs Andersons, bet Andersons trīsreiz bija precīzs, izpildot realizācijas sitienus. Savukārt pašā cīņas izskaņā Zigurds Felss guva piecus punktus “Ežu” labā. Spēles galarezultāts bija 44:15 “Miesnieku” labā.

Tagad, trīs kārtas pirms čempionāta beigām, “LDE/Miesnieki” ir līderi turnīra tabulā ar 45 punktiem. Viņiem seko “Kalve” ar 37 punktiem, “Eži/LMT” ar 29 un “Garkalne/Livonia” ar 27 punktiem.

“Eži/LMT” treneris Juris Straume:
– Uzskatu, ka ar šādu sastāvu nospēlējām normāli. Varējām gūt vēl vairāk punktu, bet “melnā” diena bija mūsu sitējam Kristapam Bērziņam, kurš nerealizēja nevienu soda vai realizācijas sitienu. “Miesniekiem” nebija nospiedoša pārsvara, un spēle bija līdzīga.

“LDE/Miesnieki” galvenais treneris Uldis Bautris:
– Spēles sākumā gājām laukumā ar vairākiem jaunajiem regbistiem, bet izrādījās, ka viņi vēl nav īsti gatavi šādām cīņām. Kad laukumā devās vairāki pieredzējušāki spēlētāji, mums piederēja iniciatīva un uzvara devās rokās itin viegli. Tomēr galvenā spēle mums vēl ir priekšā – tas ir septītā oktobra mačs ar pagājušā gada čempioniem “Kalvi”. Tas izšķirs visu.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
 

 

 
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions