jaunumi
09.11.2012. 11:36
“RFS/Eži/LMT” Albi regbija festivālā Francijā
“RFS/Eži/LMT” Albi regbija festivālā Francijā

No Albi (Francija) regbija festivāla mājās atgriezusies “RFS/Eži/LMT” U17 vecuma grupas komanda, pārvedot kausu un pamatīgu spēļu pieredzi.

“Spēles bija grūtas, smagas, tomēr zēniem no brauciena visvairāk patika tieši mači,” stāsta “RFS/Eži/LMT” trenere Dace Straume. “Toties visvairāk mums nepatika spēļu tiesāšana, kas bija ārpus katras kritikas. Festivāla sacensībās piedalījās deviņas komandas, bet vietu sadalīšana pēc gūtajiem rezultātiem nenotika – visas komandas saņēma piemiņas balvas kausu veidolā. Sacensību dienā visu laiku lija lietus, kas mālaino laukumu pārvērta dziļos dubļos. Tāpēc viegli spēlēt nebija. Tomēr brauciens kopumā izdevās – atceļā vēl apskatījām Reinas ūdenskritumu un pusi dienas pavadījām akvaparkā. Jāpiebilst, ka mūsu U17 puišu komanda, kas šogad Latvijā izcīnīja pirmo vietu, bija papildināta ar spēlētājiem no Jelgavas, Baldones un “Miesniekiem”. Var pat teikt, ka tā bija nākamā gada U18 Latvijas izlase.”

“Šis turnīrs tika rīkots tāpēc, lai nevis gūtu rezultātu, bet gan pieredzi,” piebilst “Ežu” treneris Mārtiņš Straume. “Pirmo vietu gan izcīnīja vietējais klubs. Spēles tiesāja gados jauni tiesneši, tāpēc arī varbūt bija tik daudz domstarpību par noteikumu traktējumu. Pirmo maču nospēlējām neizšķirti 3:3, otro uzvarējām ar 3:0, trešajā bijām pārāki ar 10:0, bet pēdējā zaudējām ar 0:10. Puikas nospēlēja labi. Šis brauciens būtībā bija kā pateicība par labi aizvadīto sezonu.”

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
 
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions