jaunumi
10.05.2013. 01:06
''Eži'' sagrauj LLU

 

Šodien Jelgavā, “Daugavas” stadionā, notika Latvijas meistarsacīkšu otrās kārtas spēle starp LLU un “LMT/EK Sistēmas/Eži” komandām. Tas vienlaicīgi bija arī Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačs. “Ežu” pārsvars bija diezgan pārliecinošs – 88:0 (44:0).

“LMT/EK Sistēmas/Eži” treneris Juris Straume:

– Žēl, ka sāncenšu rindās nespēlēja Arvis Pilenieks, jo tad mums būtu daudz interesantāk. Joprojām jāsecina, ka mūsu sastāvam  pietrūka Kristaps Bērziņš. Tik stabila spēlētāja kā soda un realizācijas sitienu izpildītāja mums diemžēl pagaidām nav. Jāatzīst, ka šoreiz mums bija vieglāk izcīnīt uzvaru, nekā pirmajā mačā pret “Vikingiem”. Toties priecēja gan jaunie, gan gados vecākie regbisti.

LLU galvenais treneris Arvis Pilenieks:

– Neizmantojām pat tās dažas iespējas, kas mums bija. Šoreiz man pašam nācās spēli vērot no malas, nevis dodoties laukumā. Vairākas reizes “iekritām” uz sāncenšu pretuzbrukumiem. “Eži” ir kļuvuši daudz jaunāki, ja salīdzinām ar pagājušo gadu, un spēlēja daudz korektāku regbiju, nekā mūsu iepriekšējie sāncenši. Savukārt mūsu rindās gribu izcelt Arti Koško, Tomu Stomku, Mareku Macānu un Normundu Bērziņu. Protams, mums vēl daudz ir jāpiestrādā pie pareiziem tvērieniem. Turpmāk jācenšas gūt arī punktus, lai arī spēlējam pret augstāka līmeņa vienībām

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions