jaunumi
12.05.2013. 19:24
Aizvadīts pirmais posms Latvijas čempionātā regbijā 7
Sestdien Siguldā, “Depo” laukumā notika Latvijas čempionāta regbijā 7 pirmā posma sacensības, finālā atkal tiekoties senajiem un principiālajiem sāncenšiem no Regbija klubiem RFC “Livonia” un RK “Miesnieki”. Šoreiz – pārliecinoša livoniešu pirmās komandas uzvara finālā: “Autowelt/Livonia” – “RE-Fort/Miesnieki” 41:7 (19:0).

Finālspēli ar piezemējumu iesāka “Autowelt/Livonia” regbists Ainārs Bērziņš, bet viņa “uzvārda brālis” Kristaps Bērziņš palielināja rezultātu uz 10:0. Savukārt pēc Vigo Valdava juniora precīzā realizācijas sitiena livoniešu pārsvars pieauga līdz 12:0. Pēc brīža atkal rezultatīvs izrāviens padevās Aināram Bērziņam, bet Valdavs ar realizāciju pielika punktu pirmajam puslaikam – 19:0.

Mača otro daļu ar piezemējumu iesāka Artūrs Kisle, bet Kristaps Bērziņš palielināja “Autowelt/Livonia” pārsvaru uz 29:0, toties Valdavs ar otro precīzo realizācijas sitienu pieaudzēja rezultātu līdz 31:0. Pēc tam ar sekmīgu izrāvienu izcēlās lietuvietis Toms Zibolis, bet pēc Valdava trešā precīzā realizācijas sitiena rezultāts kļuva 41:0. Tikai pēc šāda pavērsiena atbildes gājienu izdarīja “RE-Fort/Miesnieki” spēlētājs Toms Asejevs, bet Andris Andersons pielika cīņai punktu – 41:7.

Latvijas meistarsacīkšu pirmajā posmā piedalījās astoņas komandas, kas sacensību pirmajā daļā bija sadalītas divās grupās. Pēc tam tika izspēlēti pusfināli, bet pēc tam fināli. Ar tradicionālajām regbija trofejām kausu, šķīvi un biķeri šoreiz tika apbalvoti pirmās, trešās un piektās vietas ieguvēji: “Autowelt/Livonia”, “LSPA/Baldone” un “Garkalne/Livonia”. Jāatzīmē, ka finālā par trešo vietu baldonieši sparīgi cīnījās ar RK “Miesnieki” otro vienību “RTU/Miesnieki”, galu galā gūstot panākumu ar 12:10. Savukārt finālā par piekto vietu LMT/“Eži” ar 5:24 piekāpās “Garkalne/Livonia”, bet mačā par septīto ailīti “Beverīna/Fēnikss” atzina LLU/TELMS pārākumu ar 24:12.
Nākamais Latvijas meistarsacīkšu regbijā 7 posms notiks 20. jūlijā Upesciemā.

Sacensību rīkotāji un Latvijas Regbija federācija izsaka lielu pateicību alus darītavai “Piebalga” par ilggadējo un joprojām nevīstošo sadarbību, kas turpināsies arī šajā sezonā.

Vietu sadalījums pirmajā posmā:
1. “Autowelt/Livonia” (kauss)
2. “RE-Fort/Miesnieki”
3. “LSPA/Baldone” (šķīvis)
4. “RTU/Miesnieki”
5. “Livonia/Garkalne” (biķeris)
6. “LMT/Eži”
7. LLU/TELMS
8. “Beverīna/Fēnikss”

Informāciju sagatavoja:
Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions