jaunumi
23.05.2013. 20:33
Latvijas čempionātā regbijā 7 U20 vecuma grupā 1.posmā uzvar “RFS/LMT/Eži”
Svētdien, 19. maijā, Anniņmuižas laukumā risinājās Latvijas čempionāts regbijā 7 U20 vecuma grupā. Sešu komandu konkurencē uzvaru izcīnīja “RFS/LMT/Eži”.

Sacensību pirmajā daļā visas vienības bija sadalītas divās grupās. A grupā spēlēja “ĶNSS/Miesnieki”, RK “Baldone” un RK “Piekūni”, bet B grupā “RFS/LMT/Eži”, “Mītava” un “Misa”. Ceļā uz finālu “ĶNSS/Miesnieki” ar 26:5 uzvarēja RK “Baldone” un ar 36:0 RK “Piekūni”, bet pusfinālā ar 47:0 “Misu”. Savukārt “RFS/LMT/Eži” apakšgrupas mačos ar 45:5 pieveica “Mītavu” un ar 42:14 “Misu”, bet pusfinālā ar 26:14 RK “Baldone”. Visbeidzot finālā spēkiem mērojās “RFS/LMT/Eži” un “ĶNSS/Miesnieki” vienības, ar 29:5 uzvarot “RFS/LMT/Eži” jauniešiem.

Galīgais vietu sadalījums:
1. “RFS/LMT/Eži”
2. “ĶNSS/Miesnieki”
3. RK “Baldone”
4. “Misa”
5. “Mītava”
6. RK “Piekūni”

Rezultatīvākie spēlētāji:
1. Dairis Baranovs (“RFS/LMT/Eži”) 70 punkti
2. Juris Peniķis (“ĶNSS/Miesnieki) 35
3. Aleksandrs Kolodinaitis (“Mītava”) 34

“RFS/LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Lieliski nospēlēja Dairis Baranovs. Mūsu “mazais velns” apskrēja visus sāncenšus, labi sita realizācijas sitienus un galu galā kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju. Ņemot vērā pagātnes kļūdas, šoreiz neatslābinājamies visa turnīra laikā. Lūk, arī rezultāts. Uzskatu, ka vinnējām pelnīti.

“ĶNSS/Miesnieki” galvenais treneris Kārlis Vents:
– Apsveicu Latvijas Regbija federāciju ar U20 čempionāta regbijā 7 atklāšanu un “RFS/LMT/Eži” ar izcīnīto pirmo vietu. Zinājām, ka finālā neklāsies viegli, jo jau pagājušajā gadā bijām sīvākie konkurenti un spēles rezultāti izšķīrās pēdējās minūtēs. Gribu uzslavēt savus puišus par lieliski aizvadītu pirmo posmu. Mums nebija maiņas spēlētāju, kuri dažādu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties – Jānis Zālmans spēlēja Amsterdamas septiņniekā lielās komandas sastāvā, Emīls Cēburs traumēts, Kristians Apriķis apslims, bet Reinis Balodis ģimenes apstākļu dēļ nevarēja piedalīties... Tomēr komanda ir kaujinieciski noskaņota, atliek tikai turpināt strādāt un trenēties. Domāju, ka liels ieguvums puišiem būs tas, ka 1. jūnijā Upesciemā atkal būs Eiropas čempionāts regbijā 7. Skatoties labu regbiju, var arī mācīties!

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions