jaunumi
26.05.2013. 23:10
''Eži'' izbraukumā uzveic ''Fēniksu''
 Šodien Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā notika Latvijas regbija čempionāta trešās kārtas spēle starp turienes “Fēniksu” un “LMT/Eži” komandām. Spēli samērā pārliecinoši ar 43:12 (29:0) uzvarēja “Eži”.

Mača rezultātu ar piezemējumu atklāja Mareks Larionovs. Pēc īsa brīža viņa vārdabrālis Mareks Dravnieks dubultoja “LMT/Eži” pārsvaru – 10:0. Vēl pirmajā puslaikā ar piezemējumiem izcēlās Mārtiņš Straume (divreiz), Jānis Šveds un Dravnieks. Mareks Dravnieks divreiz arī precīzi izpildīja realizācijas sitienus, palielinot pārsvaru līdz 29:0.

Mača otrajā daļā pēc vairākām spēlētāju maiņām “Ežu” pārsvars nedaudz noplaka. Puslaika sākumā ar labu izrāvienu un piezemējumu pa laukuma malu valmieriešu rindās izcēlās Rainers Lovkins. “LMT/Eži” atbildēja ar Māra Streikiša piezemējumu un Dravnieka realizāciju – 36:5. Tad vēl septiņu punktu “kombināciju” īstenoja Mikus Kalniņš un Dravnieks. Savukārt, spēles izskaņai tuvojoties, ar to pašu atbildēja “Fēniksa” regbisti – bumbu piezemēja Mārtiņš Zvirbulis, bet Rihards Zalte precīzi izpildīja realizācijas sitienu. 43:12 spēles galarezultāts.


Nākamā spēle Latvijas čempionātā regbijā 15 notiks ceturtdien, 30. maijā, kad pulksten 19.00, Juglas stadionā “LMT/Eži” uzņems “Baldones” vienību.

Jānis Erenbergs,
Latvijas Regbija federācijas
preses sekretārs
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions