jaunumi
21.07.2013. 20:33
Latvijas Čempionāts Regbijā 7 otrais posms

Līdz biķerim pietrūka pavisam nedaudz...

 

Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kluba “Eži” komanda ar mainīgām sekmēm piedalījusies Latvijas čempionātā regbijā 7 otrajā posmā, kas sestdien, 20. jūlijā, notika Upesciema stadionā. “LMT/Eži” vienība izcīnīja sesto vietu.

 

Mūsu komandai šis turnīrs sākās A apakšgrupā, kur “LMT/Eži” bija ielozēti kopā ar sacensību līderiem “Autowelt/Livonia” un LLU/TELMS.

 

“LMT/Eži” – LLU/TELMS 10:12

 

Spēles rezultātu atklāja Mareks Dravnieks 5:0, taču līdz pirmā puslaika beigām LLU studenti izvirzījās vadībā 7:5. Mača otrajā daļā ar piezemējumu izcēlās Toms Preija – 10:7. Tomēr LLU/TELMS spēja atbildēt ar sekmīgu prettriecienu. 12:10 sāncenšu labā, tā arī noslēdzās šī spēle.

 

“LMT/Eži” – “Autowelt/Livonia” 12:34

 

Pirmie punktus šajā mačā guva sāncenši – vispirms 7:0, tad 12:0. Pie šāda rezultāta beidzot izdevās pirmais piezemējums un realizācijas sitiens. To autori bija Mareks Larionovs un Mareks Dravnieks, panākot 7:12. Tad pretinieki guva vēl vairākus punktus, bet “Ežu” labā piecus punktus ar piezemējumu nopelnīja Renārs Beķeris – 12:27. Galavārds tomēr piederēja “Autowelt/Livonia” regbistiem, kuri izcīnīja uzvaru ar 34:12. “LMT/Eži” A grupā finišēja trešajā vietā un turpinājumā cīnījās par biķeri jeb piekto vietu.

 

“LMT/Eži” – LLU/TELMS 29:12

 

Turnīra izspēles kārtība un vietu sadale grupās noteica, ka “Ežiem” vēlreiz jāmērojas spēkiem ar LLU studentiem. Šoreiz pusfinālā par biķeri. Un izdevās pārliecinošs revanšs. Mareks Dravnieks guva divus pirmos piezemējumus un pats sekmīgi izpildīja vienu no realizācijas sitieniem – 12:0. Tad sāncenši septiņus punktus atguva. Nebija gan ilgi jāgaida līdz nākamajam “LMT/Ežu” izrāvienam, septiņus punktus gūstot Jānim Švedam un Dravniekam, bet rezultātam pieaugot līdz 19:7. Pēc brīža Šveds guva vēl piecus punktus, bet pēc mirkļa tikpat iespēja Dravnieks. Sāncenši gan atbildēja ar piezemējumu, taču tas šajā spēlē bija pēdējais akords – 29:12 pārliecinošs “Ežu” revanšs.

 

“LMT/Eži” – “Garkalne/Livonia” 12:24

 

Jau pirmajā puslaikā spēles ritums ietecēja neveiksmīgā straumē, ļaujot sāncenšiem izvirzīties vadībā ar 12:0. Mača otrajā daļā bija pat 19:0, taču tad sasparojās “Eži” – Renārs Beķeris padarīja rezultātu acij tīkamāku 5:19. Tiesa, tūlīt pat pretinieki guva kārtējo piezemējumu un jau 24:5. Atlikušajā laikā Zigurds Felss (piezemējums) un Dairis Baranovs (realizācija) samazināja starpību līdz 12:24, taču tas arī bija viss... Nācās samierināties ar izcīnīto sesto vietu.

 

“LMT/Eži” treneris Aigars Muzikants:

– Pats sacensību sākums pret LLU/TELMS vienību mums neizdevās. Vēl grūtāk bija mačā pret “Autowelt/Livonia” komandu. Otrreiz tiekoties ar LLU studentiem, saņēmāmies un izcīnījām uzvaru, bet spēlē par piekto vietu jeb biķeri piekāpāmies RFC “Livonia” otrajai komandai “Garkalne/Livonia”. Mēs šos sāncenšus jau ilgi nevaram uzvarēt, un zaudējuma iemesls laikam jāmeklē psiholoģiskajā sagatavotībā. Citādi kopumā ar startu esmu apmierināts.

 

Pirmo vietu šajās sacensībās izcīnīja “Autowelt/Livonia” vienība, finālā ar 38:17 pārspējot “Baldone/LSPA” komandu. Savukārt trešie bija “RE-Fort/Miesnieki”, kas ar 21:0 uzvarēja “RTU/Miesnieki” vienību.

 

Jānis Erenbergs,

 

LMT RK “Eži” preses sekretārs

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions