jaunumi
10.09.2013. 14:05
Jaunie regbisti sacentīsies "Ežu kausā"

Latvijas Mobilā telefona (LMT) regbija klubs “Eži” sadarbībā ar Rīgas futbola skolu 14. septembrī stadionā "Arkādija" rīko starptautisku regbija turnīru “Ežu kausi 2013”, kurā startēs U13 un U15 vecuma grupu komandas. Sacensību sākums pulksten 11.

"Ežu kausa" pirmsākumi meklējami 1995. gadā, un klubam ir patiess prieks, ka turnīrs norisināsies jau 19. reizi. Šogad sacensībās piedalīsies komandas ne tikai no Latvijas regbija klubiem, bet arī Šauļiem, Kauņas un Kaļiņingradas. Katrā no vecumā grupām cīnīsies 6 līdz 8 komandas. Turnīrs kļuvis par vienu no starptautiskā jauniešu regbija turnīra posmiem, kurā piedalās vairākas komandas no vairākām valstīm un pilsētām. Maijā tika aizvadīts turnīrs Šauļos, bet pirms dažām nedēļām sacensības notika Kaļiņingradā. Abos iepriekšminētajos turnīros piedalījās arī Ežu komandas un nodemonstrēja lielisku cīņas sparu.

Pēc dažām nedēļām tiek rīkots turnīrs Kauņā, kur arī plāno piedalīties "Ežu" jaunieši. Tādējādi "Ežu" komandas būsim piedalījušies praktiski visos jauniešu turnīros, kas tiek rīkoti regbija attīstības un popularizēšanas nolūkos. Vienas dienas turnīrs "Ežu kauss" ir nozīmīgākais pasākums "LMT/Eži" klubam visa gada griezumā, jo piedalās un turnīru palīdz organizēt liela daļa kluba biedru.

"Šie turnīri ir ļoti svarīgi jauniešu attīstībai tieši regbija vidē, jo iegūtā starptautisko spēļu pieredze ir neatsverama turpmākajā spēlētāja attīstībā un spēles izpratnē. Tā pat šajos izbraukumos jauniešiem ir iespēja labāk iepazīt citam citu un tieši šeit veidojas komanda, komandas gars," uzsver jauniešu komandas galvenā trenere Dace Straume.

Jāpiebilst, ka trenēties RK "Eži" iespējams jau no deviņu gadu vecuma, bet plašāku informāciju par treniņu iespējam var atrast kluba mājas lapā Regbija klubs "Eži", kas turklāt drīzumā tiks atjaunota un uzlabota.

 Informāciju sagatavoja

LMT RK Eži menedžeris Mikus Kalniņš 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions