jaunumi
03.10.2013. 13:16
Mītava Open 2013

Pagājušās nedēļas nogalē 29.09.2013 Ozolnieku sporta laukumā tika aizvadīts pirmais RK Mītava organizētais jauniešu regbija turnīrs Mītava Open 2013. Turnīrs tika organizēts kā Olimpiskais regbijs jeb Regbijs 7, un tajā piedalījā U18 vecuma jaunieši, arī LMT Eži komanda. 

Nu jau divus gadus RK Mītava ir palicis bez sava dibinātāja, pirmā trenera un laba cilvēka – Igora Umecka, kas savulaik bija izcils regbija spēlētajs un Latvijas regbija mērogiem viņa sasniegumi bija apbrīnojami. Tādejādi RK Mītava vadība uzskatīja par pienākumu orgnaizēt šo turnīru tieši Igora Umecka piemiņai. 

Turnīrā kopumā piedalījas deviņas komandas no trijām valstīm, kā arī divas veterānu komandas, kas savstarpejā paraugspelē nodemonstrēja – vecums nav šķērslis, lai spēlētu regbiju un darītu to ar apbrīnojamu veiklību un degsmi ! 

Laika apstākļi bija vēlējuši jaunajiem regbistiem īstu regbija laiku – lietus mijās ar sauli un vēju. Tomēr tas neapturēja jaunos censoņas mēroties spēkiem uz pielijušā, mīkstā un tai pat laikā ļoti slidenā laukuma. 

Deviņas komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. LMT Ežu pārstāvis savu komandu ielozēja otrajā apakšgrupā, kur kopumā bija četras komandas. Pretiniekos tika ielozētas komandas no Maskavas(Sporta skola „Marjana” (Krievija) ), komanda no Lietuvas -  Šauļu sporta skola Kļevas un Jūrmalas sporta centa regbija komanda. 

Mūsu jaunieši godam cīnījas un pirmajas divas spēlēs izcīnīja diezgan pārliecinošas uzvaras: 41:0 pret Jūrmalu un 34:0 pret Lietuvas komandu. Lai varētu cīnīties par pirmo vietu turnīrā, bija jāviinē komanda no Maskavas, jo turnīra formāts paredzēja cīņu par pirmo vietu abu apakšgrupu pirmo vietu ieguvējiem. 

Smagā un ļoti spraigā cīņā tika pieveikta arī Maskavas komanda 24:17, kas nodrošināja vismaz otro vietu turnīrā. Pretiniekos tika pirmās grupas uzvarētāji RK BaltRex (Lietuva)

Starp grupas izspēles spēlēm un fināla spēli mūsu jauniešiem sanāca ļoti liela pauze, jo, pirms abu grupu komandu savstarpējām spēlēm, lai noskaidrotu, kura komanda kura vietā ir, norisinājās jau iepriekš pieminētā veterānu paraugspēle. 

Pēc visu komandu izspēles, vietu sadaījums tika noskaidrots: 

9. RK Miesnieki
8. RK Jūrmala
7. RK Mītava
6. Šauļu sporta skola Kļevas (Lietuva)
5. RK Klaipeda (Lietuva)
4. Sporta skola „Marjana” (Krievija)
3. Baldones regbija klubs


Atlika tikai fināls. Jau spēles sakumā bija skaidrs – Lietuvas komanda neko netaisās dāvināt un bez cīņas neko neatdos. Tiesa, fināls, par lielu vilšanos gan skatītajiem, gan spēlētājiem, izvērtās ne tik interesants, kā bija gaidīts....... 47:0 Lietuvas komandas uzvara, tādejādi LMT Eži ierindojās godpilnajā otrajā vietā.


LMT Eži komandas kapteinis šajā turnīrā Renārs Beķeris:

„Uz turnīru "Mītava Cup 2013" devāmies ar pavisam skaidru mērķi - uzvarēt. Lai arī komandas sastāvu salasījām pavisam pēdējā brīdī, kopumā sanāca laba saspēle. Spēli apgrūtināja rudenīgie laikapstākļi un neierasti mīkstais laukuma segums, kas nokausēja divtik ātri.
Grupu spēlēs sākums mums sanāca pavisam labs – divas ne tik grūtas uzvaras. Trešajā grupas spēlē pret Maskavas komandu par iekļūšanu finālā gan nācās pasvīst, tāču arī tur nenolaidām rokas un izcīnijām uzvaru.
Finālā cīnījāmies ar stiprāko no Lietuvas komandām. Viņu spēles ātrums un cīņas spars mūs gluži vai apstulbināja, tāpēc netikām īsti līdzi un, diemžēl, mūs sakāva. Liels paldies arī jāsaka "RK Baldone" komandas pārstāvjiem par palīdzību laukumā. „


LMT RK Eži pateicas par uzaicinājumu piedalīties Mītava Open 2013 turnīrā un cer piedalīties arī nākamaja gadā !


LMT Eži sastāvs Mītava open 2013:

Renārs Beķeris (komandas kapteinis, labākais turnīra spēlētājs komandā);

Dairis Baranovs;

Toms Preija; 

Konstantīns Ņevoļko;

Edgars Lakstīgala;

Vladislavs Krasovskis;

Filips Mudulis

P.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby 

 

 

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions