jaunumi
15.10.2013. 17:41
Latvijas Čempionāta trešais posms R7 U20

Pagājušo svētdien 13.10.2013 Upesciema norisinajas Latvijas Čempionāts Regbijā 7 U20 vecuma grupā. 
Kā jau ierasts, piedalījās arī mūsu komanda, kura iepriekšējos divos posmos bija starējusi teicami un izcīnīa pirmās vietas. Lai izcīnītu Latvijas Čempionu titulu kopvērtējuma, vajadzēja nostartēt savā līmenī. 
Turnīrs izvērtās interesants un pat nedaudz par vienkāršu mūsu ovalās bumbas jaunajiem meistariem. Sīvāko pretestību izrādīja tikai Baldones komanda, kas, tiesa, arī tika uzvarēta. 
Uzvarot visas komandas LMT Eži U20 jaunieši izcīnīja pirmo vietu trešajā posmā, tādejādi uzvarot arīvisā R7 Latvijas Čempionātā. 

LMT Eži R7 U20 spēlētājs Renārs Beķeris: 
Šoreiz laukumā spēlējām pavisam vienkārši - dabūjām bumbu un, neizmantojot īpašu taktiku, aiznesām to līdz laukuma galā esošajam piezemējuma laukumam.
Tas, iespējams, tāpēc, ka nebija neviens no galvenajiem treneriem, kas parasti dod noteiktus norādijumus, kā spēlēt. Šoreiz kopā bija ieradušās 5 komandas, tāpēc,
lai iegūtu pirmo vietu, nācās uzvarēt 4 spēles, no kurām sīvākā šoreiz izrādijās pret RK "Baldone" komandu (22:12). Taču arī to kārtīgi pacīnoties uzvarējām.

Apsveicam jauniešus ar izcīnīto uzvaru posmā un kopvērtējumā ! 

 

P.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby  

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions