jaunumi
25.10.2013. 09:49
Aizkavējusās ziņas....
Pagājušajā nedēļā norisinājās vairākas sacensības, kuras piedalījās arī mūsu LMT Ežu sistēmas jaunieši. 

Pirmām kārtām jāatzīmē Latvijas čempionāts U20 jauniešiem. Spēle pret Jūrmalas sporta centrs/Baldone/Misa apvienoto komandu tika izcīnīta diezgan pārliecinoša uzvara, kas nodrošināja uzvaru kopvērtējumā. Tātad, varam apsviekt LMT RK Eži U20 ar Latvijas Čempionu titulu klasiskajā regbijā/Regbijā 15 !!! Sveicam ! 
Pēc šīs spēles ar komentāru par spēli dalījās U20 komandas treneris Mārtiņš Straume: 
Bijām fiziski stiprāki, ātrāki un vairāk spēlējām komandas spēli. Problēmas bija ar autu izspēli. Aizsardzībā visi strādāji pašaizliedzīgi, neļāvām pretiniekiem gūt punktus ar piezemējumu. Ar visvairāk piezemējumiem izcēlās Edgars Lakstīgala, Dairis Barānovs izcēlās ar ātrumu un precīziem realizācijas sitieniem. Vēlos vēl atzīmēt Renāru Beķeri un Tomu Preiju.

Pagājušās nedēļas brīvdienās norisinājās Rīgas domes kausa izcīņa Regbijā 7 jauniešiem. Sacensības norisinājās divu dienu garumā. Sestdienas dienā par kausiem un medaļām cīnīās U20 jaunieši, svētdienā U15. 
Pirmajā spēles dienā U20 komanda, nespējot savākt vairāk par sešiem spēlētājiem, ar cīņas sparu un pašatdevi uzrādīja teicamu rezultātu, turnīra finišējot godpilnajā Otrajā vietā. 
U20 treneris Juris Straume: 
Dažādu iemeslu dēļ nevarējām savākt pilnu un optimālu sastāvu, tomēr jāuzteic šie seši jaunieši, kas bija ieradušies un nocīnījās godam. Prieks bija skatīties ! Ja būtu pilna un optimālākajā sastāvā, visticamak būtu izcīnījuši augstākā kaluma godalgas ! 
Otrajā dienā, spēlējot maksimāli labakaja pieejamā sastāva, treneres Daces Straumes vadītā U15 komanda nocīnijās godam un izcīnīja godpilno trešo vietu. 
Sviecam abas jauniešu komandas ar izrādīto cīņas sparu un godpilnajām vietām ! 
 
P.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby   

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions