jaunumi
16.12.2013. 17:15
Stumjam, stumjam, neguļam !
Svētdien, 15.12.2013 13:00 pie TP Alfa norisinājas Baltijas „TopGear godalgas 2014„ pasākums ar automāšīnu prezentācijam un dažādām atrakcijām, ko rīko "TopGear" Baltijas izdevumu redakcijas.
Viena no atrkacijām bija automašīnas stumšana, ar nelielu niansi – to dara regbija komandas pārstāvji, četru spēkavīru(regbija spēlētāju) sastāvā. LMT Eži komandai arī tika piedāvāta iespēja parādīt sevi no tās labākas puses un pastumdīt automašīnu. 
Māris Streikišs, Mareks Larionovs, Ingus Aivars un Renars Beķeris – spēka mitriķi, kuri tika saorganizēti šim pasākumam, menedžera Mikus Kalniņa vadībā svētdienas pusdienā, laikā kad norisinājās Ežu ikgadējā eglīte, aplausiem skanot, devās uz TP Alfa, lai popularizētu savu klubu un parādītu savu spēku, gan pārējiem pieteiktajiem Latvijas regbija klubiem(RK Miesnieki, RFC Livonija un LSPA/Baldone), gan sanākušajiem skatītājiem, gan TopGear pārstāviem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. 
Uzklausot Māra, ka viena no pieredzējušākajiem auto stumšanā, ieteikumus, tika izstrādāta taktika, kā pareizāk un ātrāt nogādat sarkano Škoda automobīli 20 metru attālajā finišā. Ar uzdrīkstēšanos un sarunāšanu LMT Eži pārstāvji tika iemēģināt auto, pirms tas tika novietots uz starta līnijas. Stumt gan neviens neļāva, bet izvēlēties ērtāko pozīciju, labāko stāju un parocīgāko satvērnienu gan bija iespējams. Iemēģinājuši auto, Eži devās apspriesties, paralēli arī sildoties gaidāmajam pasākumam.
LMT Eži kā pirmie strartēja šajās interesantajās un nepierastajās sacensībās. Dažiem no klātesošajiem likās nepareizs un neparocīgs cilveku izvietojums pie auto(Māris un Ingus pie priekšējām durvīm, Mareks un Renārs pie automašinas pašas aizmugures), tomēr jau pēc pirmajiem soļiem varēja redzēt – auto ieskrējās un ripo ļoti labi. Pēc dažām sekundēm tiek fiksēts finišs, bet, lai saglabātu intrigu, pasākuma vadītāji neatklāj rezultātu.
Nākošie stūma RFC Livonija pārstāvji, kas, dēļ neprecīzas un nenoprecizētas informācijas, bjia gatavojušies daudz garākai distancei – 100 metri, tomēr arī 20 metri uz ātrumu bija izaicinajums arī viņiem. Pēc Livonijas auto devās stumt LSPA/Baldone apvienota komanda, kuriem bija nepieciešami divi piegājieni, dēļ misēkļa startā. Ka pēdējie startēja RK Miesnieki pārstāvji, kas bija noskaņojušies ļoti kaujinieciski. 
Pasākuma vadītāji saglabāja intrigu, un rezultātus neatklāja līdz pēdējam brīdim....  Ceturtā vieta LSPA/Baldone(7.20 sek.), trešā RFC Livonija(6.66 sek.), otrā RK Miesnieki(6.52 sek.) un tad no priekiem sāka gavilēt LMT Eži, jo šājās nelielajās un neierastajās sacensības bija izcīnijuši godalgoto Pirmo vietu ar rezultātu 5.98 sekundes ! 
Saņēmuši apsveikumus un nelielas piemiņas balvas no pasākuma organizatoriem, nofotogrāfējušies piemiņai ar faniem, LMT Eži pārstāvji kāpa mašīnās un devās atpakaļ uz ikgadējo ziemassvētku pasākumu, kur tika sagaidīti ar ovācijām un aplausiem ! 

Sveicam kluba pārstāvjus ! 

Informāciju sagatavoja
Mikus Kalniņš
LMT Eži menedžeris

P.S. Par pasākumu iespējams arī lasīt:http://www.delfi.lv/auto/zinas/foto-topgear-godalgas-2014-mekle-gudrako-auto.d?id=43903502 

 

P.S.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby    

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions