jaunumi
17.12.2013. 13:44
“Ežiem” ir ar ko lepoties

“Ežiem” ir ar ko lepoties

 15. decembrī “Days Hotel VEF” konferenču zālē uz gadskārtējo eglītes pasākumu pulcējās Latvijas Mobilā telefona Regbija kluba “Eži” dalībnieki. Pacilātā atmosfērā tika dalītas balvas, medaļas un dāvanas.

 Šis “Ežiem” bija jau 19. gads kopā ar Latvijas Mobilo telefonu, tāpēc nākamgad sagaidāma apaļa sadarbības jubileja. Kā tad adataiņiem veicies nu jau pamazām aizejošajā 2013. gadā? Pieaugušo komanda, kā zināms, izcīnīja tikai ceturto vietu, paliekot bez medaļām. Toties daudz ražīgāks bijis jaunatnes komandu starts Latvijas čempionātos.

 U11 zēni savā vecuma grupā izcīnīja pirmo vietu, izšķirīgajā spēlē ar 5 punktu pārsvaru pieveicot Jelgavas jaunos regbistus. Savukārt U13 vecuma grupas komanda izcīnīja trešo vietu. Jāpiebilst, ka šajā vecuma grupā Latvijas meistarsacīkstēs bija vislielākais komandu skaits. Pirmo vietu izcīnīja RK “Jūrmala” jaunie ovālās bumbas censoņi.

 U15 un U17 vecuma grupā “LMT/RFS/Eži” izcīnīja pirmās vietas. “Ežu” treneris Mārtiņš Straume gan uzsvēra, ka abām šīm vienībām spēlējot starptautiskos turnīros Krievijā un Francijā nācies secināt, ka vēl daudz un daudz jātrenējas, lai būtu patiešām laba komanda, jo Latvijā neesot īstu pretinieku.

 U18 komanda regbija olimpiskajā paveidā septiņniekā izcīnīja otro vietu, bet Latvijas Jaunatnes olimpiādē Ventspilī bija pirmie. Savukārt U20 puiši regbijā 7 visās trijās kārtās bija pirmie un pelnīti saņēma zelta medaļas. Klasiskajā regbijā šajā vecuma grupā tika izcīnīta otrā vieta. Jāpiebilst, ka speciālbalvu kā visatbildīgākais spēlētājs saņēma “Ežu” veterāns Uldis Volmārs, kurš šosezon piedalījies visos mačos gan Latvijā, gan Lietuvā. “Ežu” egles dalībnieki vēl izmēģināja veiksmi vecgada loterijā, kā arī saņēma oriģinālas dāvanas.

 Tikmēr “LMT/Eži” komanda ar labām sekmēm piedalījās “Top Gear” rīkotajā vieglās automašīnas “Škoda” stumšanas sacensībās pie Tirdzniecības parka “Alfa”. Ežu četrinieks Māris Streikišs, Ingus Aivars, Mareks Larionovs un Renārs Beķeris teicamā stilā izcīnīja pirmo vietu starp četrām komandām.

 

Jānis Erenbergs,

LMT RK “Eži” preses sekretārs

 

P.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby    

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions