jaunumi
19.12.2013. 12:35
Eži ziemā neguļ !

Kā jau ierasts, arī mazie U11, U13 LMT Eži regbisti ziemā neslinko un treneres Daces Straumes vadībā darbojas ar pilnu sparu, lai nakamajā sezonā sasniegtu vāl labākus rezultātus gan regbija laukumā, gan ārpus tā.

LMT Eži par iespēju ziemā trenēties gan jaunajiem censoņiem, gan pieaugušajiem, izsaka lielu pateicību saviem sponsoriem un atbalstītajiem: Latvijas Mobīlais Telefons, Rīgas Futobla skolai, EK Sistēmas un veikalam Sils !

Pirmdienās un trešdienās jaunie regbist trenējas Rīgas 21. vidusskolā, trenējot izturību un ātrumu, ceturtdienās treniņi norisinās VEF cīņas zāle, kur vairāk tiek strādāts pie veiklības, lokanības, akrobātikas un cīņas elementiem. Sākot ar nākamā gada janvāra mēnesi sestdienās jaunajiem cīnītājiem tiks nodrošināti specializēti trenniņi peldbaseinā, tādejādi jau ziemā tiks ielikt nopietns pamats fiziskajai sagatavotībai nākamajai sezonai.

Šoreiz piedāvājam nelielu foto ieskatu no viena no treniņiem VEF cīņas zālē.  

 

P.S. Foto galeriju piedāvajam skatīties mūsu mājas lapā www.draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/ kā arī mūsu facebook lapā: https://www.facebook.com/EziRugby    

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions