jaunumi
05.10.2014. 15:14
„LMT/Eži” Latvijas čempionātā cīnīsies par bronzas medaļām

Jānis Erenbergs

Sestdien, 4. oktobrī Upesciemā notika Latvijas regbija meistarsacīkšu pusfināla spēle starp „Garkalne/Livonia” un „LMT/Eži”, uzvaru ar 32:22 (17:3) gūstot livoniešiem. Tādējādi mūsu galvenā komanda čempionāta noslēgumā nākamsestdien cīnīsies pret „Burtnieki/Fēnikss” regbistiem par bronzas medaļām jeb trešo vietu.

„Garkalne/Livonia” – „LMT/Eži” 32:22 (17:3)

Šīs spēles debijā ar piezemējumu izcēlās Mārtiņš Rundāns, bet Kristaps Bērziņš ar precīzu realizācijas sitienu panāca 7:0 livoniešu labā. Kā atbildes gājiens sekoja ilgs „Ežu” pretuzbrukums, kuru ar precīzu soda sitienu noslēdza Ruslans Kotļevs, samazinot starpību līdz 3:7. Tomēr jāatzīst, ka mača pirmajā puslaikā dominēja laukuma saimnieki. Jānis Zvaigzne izdarīja piezemējumu, Bērziņš bija precīzs sitot gan realizāciju, gan soda sitienu. Rezultāta izteiksmē tas spēles pirmajā daļā deva 17:3 livoniešu labā.

Otrajā puslaikā laukuma saimnieki guva vēl piecus punktus – veiksmīgs bija Reiņa Pepas izrāviens pa laukuma malu. Taču tad jūtami aktivizējās „Eži”. Piezemējumus izdarīja Mareks Larionovs un Roberts Kaķis, bet pēc sekmīga Mārtiņa Bokiša realizācijas sitiena rezultāta starpība saruka līdz 15:22. Nebija tālu līdz lūzumam spēles gaitā, taču savus bijušos kluba biedrus nedaudz „atvēsināja” Kristaps Bērziņš, precīzi izpildot soda sitienu – 25:15. Sekoja vēl viens veiksmīgs livoniešu uzbrukums, kuru ar piezemējumu noslēdza Simons Fuko, bet Bērziņš bija nekļūdīgs, sitot realizāciju. Rezultāts kļuva 32:15 laukuma saimnieku labā. Atlikušajā laikā „LMT/Eži” atbildēja ar Larionova piezemējumu un Daira Baranova precīzu realizāciju (bumba pēc sitiena gan vispirms trāpīja pa vienu no vārtu stabiem, bet pēc tam iekrita starp abiem pa vidu), taču 22:32 šajā divcīņā bija arī viss.

„LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Mūsu galvenā problēma – ilgi nebija spēļu prakses. Ja amatieriem nav spēļu, tad diemžēl nav arī pienācīgas motivācijas trenēties. Labi šajā mačā sevi parādīja jaunie Roberts Kaķis un Mārtiņš Bokišs. Savukārt dažiem pieredzējušākajiem regbistiem pietrūka fiziskās sagatavotības un svaiguma. Tomēr kopumā visa komanda nocīnījās no sirds. Tagad nopietni jāgatavojas spēlei par trešo vietu, kas notiks 11. oktobrī.

Bildes no spēles skatīt šeit:

http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/gallery/#/lmtrkezhi/gallery/?pid=370686563

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions