jaunumi
20.10.2014. 14:39
Izlases kandidātos vienpadsmit „Eži”
Jānis Erenbergs

Latvijas Regbija federācija savā mājas lapā rugbylatvia.lv publicējusi Latvijas izlases kandidātu paplašināto sarakstu divām rudens cikla spēlēm Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijā 2. novembrī viesos pret Ungāriju un 15. novembrī savā laukumā pret Kipru.

Kandidātos iekļauti 11 Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kuba „Eži” spēlētāji. Tie ir: Jānis Šveds, Māris Streikišs, Miks Stabulnieks, Jurģis Kalniņš, Juris Dzelzkalējs, Raimonds Krūmiņš, Elvis Siliņš, Ruslans Kotļevs, Ingus Aivars, Kārlis Bušēvics un Mārtiņš Bokišs.

Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko:
– Izlases kandidātu saraksts ir diezgan liels un maksimāli paplašināts. Sen tādu gribējām izveidot, lai gados jaunajiem regbistiem būtu iespēja apzināt savus spēkus un mums būtu iespēja redzēt viņus darbībā. Amatieru regbija specifika ir tāda, ka nevar izveidot tikai 22 kandidātu sarakstu. Tāpēc šoreiz tas ir paplašināts. Runājot par „Ežiem” izlasē, jāuzsver, ka tie lielākoties ir gados jauni regbisti. Tas, ka jau 18 gadu vecumā kāds nevarētu debitēt valstsvienības rindas, ir mīts. Visur pasaulē cenšas iesaistīt izlases rindās jaunos. Domājot par rītdienu, tas jādara jau šodien. Svarīgi ir arī tas, ka puišiem pašiem jāpierāda, ka viņi ir vajadzīgi savai izlasei. Es domāju, ka viņi jau tagad ļoti labi saprot, ko nozīmē aizstāvēt savas valsts godu un sava karoga krāsas!

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions