jaunumi
14.11.2014. 18:59
“Eži” – Latvijas jaunatnes regbija līderi

Jānis Erenbergs

Latvijas jaunatnes čempionātā regbijā dažādās vecuma grupās par līderiem izvirzījušies Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kluba “Eži” ovālās bumbas censoņi.

U11 vecuma grupā

“RFS/LMT/Eži” ar izcīnītajiem 54 punktiem ir neapstrīdami sacensību līderi. Ar gūtajiem 175 punktiem vadošais starp “Adataiņiem” ir Edžus Zariņš, ar gūtajiem 130 punktiem seko Daniels Vasiļjevs, bet ar 105 gūtajiem punktiem trešais ir Everts Grotuss.

“RFS/LMT/Eži” trenere Dace Straume:
– Ja puikām ir prieks spēlēt, tad viss notiek! Rudenī uz mačiem bija sanākuši 22 jaunie regbisti. Galvenā cīņa mums bija pret “Jūrmalu”. Uzvarējām ar cīņasgribu. Rudenī bija izteikti vērojams tas, kas ietrenēts vasaras nometnē.

U13 vecuma grupā

Šeit “RFS/LMT/Eži” pēc diviem posmiem ieņem otro vietu ar 40 punktiem. Pirmie ar 52 punktiem ir Elejas jaunie regbisti. Līderi starp punktu guvējiem ir Dāvis Vildiņš ar 105 p., Aleksis Tautkevičs ar 75 p. un Viesturs Baltiņš ar 55 gūtajiem punktiem.

“RFS/LMT/Eži” trenere Dace Straume:
– Arī šajā vecuma grupā mēs varētu būt pirmie, taču divu puiku ģimenes aizbrauca dzīvot uz Spāniju. Vēl divi ir no Mālpils un Salaspils. Pateicoties 11 gadīgo atbalstam, izdevās nosargāt otro vietu.

U15 vecuma grupā

“RFS/LMT/Eži” ar 24 punktiem ieņem pirmo vietu. Rezultatīvākais spēlētājs starp “Adataiņiem” ir Ričards Iesalnieks ar 146 p., viņam seko Arkādijs Smirnovs ar 78 p. un Georgs Kļaviņš ar 45 gūtajiem punktiem.

“RFS/LMT/Eži” treneris Mārtiņš Straume:
– Prieks, ka punktus guvuši vairāki jaunie spēlētāji. Labi ir arī tas, ka sacensībās piedalījās sešas komandas. Tiesa, kad piedalāmies mačos Krievijā un Francijā, jūtam, ka mūsu līmenis nebūt nav tik augsts, kā varētu likties pēc uzvarām Latvijas čempionātā. Žēl, ka valsts meistarsacīkstēs pirkstu salauza Arkādijs Smirnovs. Tas viņam liedza piedalīties starptautiskajās sacensībās Francijas pilsētā Albi.

U17 vecuma grupā

Septiņpadsmitnieki šogad spēlēja tikai regbija 7 turnīru, kurā “Eži” izcīnīja pirmo vietu.

“RFS/LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Žēl, ka šajā vecuma grupā izpalika sacensības regbijā 15 jeb klasikā. Taču tam ir arī  savs skaidrojums – citiem klubiem nav tik daudz spēlētāju. Pozitīvi, ka mūsu puiši dabūja nopietni pacīnīties, lai ieņemtu pirmo vietu. Mums vienkārši bija lielāka pieredze.

Bildes Zigismunda Zālmaņa, "NIKON" fotogalerijā skatīt šeit:

http://www.draugiem.lv/lmtrkezhi/#/lmtrkezhi/gallery/?pid=374878276

0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions