jaunumi
02.04.2015. 21:28
“Ežiem” sezona sāksies pirmdienā
Jānis Erenbergs

Klāt 2015. gada aprīlis, kas Latvijas regbijam iezīmē sezonas sākumu. Arī mūsu kluba komandai pirmdien, 6. aprīlī, būs pirmā šīs sezonas spēle – Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačs Rūjienā pret RK “Fēnikss”. Spēles sākuma laiks – pulksten 14.00.

“Mūsu mērķis šogad ir cīņa par pirmo vietu Latvijas čempionātā un uzvara Latvijas kausa izcīņā,” pastāstīja Latvijas Mobilā telefona Regbija kluba “Eži” treneris Juris Straume, kurš šobrīd atrodas Francijā, palīdzot vadīt U18 Latvijas izlasi Eiropas čempionātā. “Ja nav mērķa, nav uzvaru! Latvijas čempionātā startēsim ar nosaukumu “LMT/Eži”, bet Latvijas kausa izcīņā ar “Eži/EK sistēmas”.

– Kādas būs izmaiņas komandas sastāvā, salīdzinot ar 2014. gadu?

– Pamatsastāvu veidos pieaugušo un U18 izlases spēlētāji. Vairāk iesaistīsim jaunos. 2014. gadā vairāk cerējām iesaistīt bijušos spēlētājus, bet darbs, ģimenes un mācības padarīja savu.

– Kā esi apmierināts ar pirmssezonas treniņu procesu?

– Daudz laika aizņēma U18 izlases gatavošana. Tā noritēja veiksmīgi, jo Eiropas čempionātā sasniedzām vairāk nekā plānoto. Paldies kluba veterāniem, kuri treneru prombūtnē organizēja treniņus un gatavojās jaunajai sezonai.

– Vai “Eži” šogad startēs arī Latvijas regbija 7 čempionātā un kausa izcīņā?

– Piedalīsimies visos Latvijas regbija 7 turnīros.

– Vai “Eži” piedalīsies Baltijas līgas spēlēs?

– Baltijas līgā piedalīsimies, lai gūtu spēļu praksi un, protams, centīsimies arī šajās sacensībās uzvarēt.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions