jaunumi
11.04.2015. 09:11
“Eži” piekāpjas “Miesniekiem”
Jānis Erenbergs

Piektdien, 10. aprīlī, Rīgas Tehniskās koledžas stadionā notika Latvijas meistarsacīkšu spēle klasiskajā regbijā, spēkiem mērojoties “LMT/Eži” un “Ķekava/Miesnieki” ovālās bumbas meistariem. Uzvaru ar 36:10 (17:7) izcīnīja ķekavnieki.

Rezultātu “Miesnieku” labā atklāja Jānis Skuja, bet pēc brīža Toms Asejevs dubultoja ķekavnieku pārsvaru, savukārt Andra Andersona precīzais realizācijas sitiens palielināja “Miesnieku” pārsvaru līdz 12:0. Tad sasparojās “Eži”. Mareks Larionovs piezemēja bumbu sāncenšu ieskaites laukumā, bet Mārtiņš Bokišs precīzi izpildīja relaizāciju – 7:12. Tomēr galavārds pirmajā puslaikā piederēja ķekavniekiem. Raivis Kokins ar piezemējumu guva vēl piecus punktus, un rezultāts kļuva 17:7 “Miesnieku” labā. Tā arī noslēdzās mača pirmā daļa.

Otrajā puslaikā Bokišs precīzi izpildīja soda sitienu, samazinot starpību līdz 10:17, taču atlikušajā laikā punktus guva vairs tikai ķekavnieki. Trīsreiz bumbu sāncenšu laukumā piezemēja Leno Bramanis, bet Andersons un Juris Iesalnieks bija precīzi, sitot realizāciju. 36:10 – tā noslēdzās šis mačs.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– “Miesnieki” bija daudzreiz spēcīgāki nekā “Fēnikss”, ko uzvarējām iepriekš, taču nospēlējām labi. Bet mums vēl ir kur pielikt, īpaši jau uzbrukumā, jo aizsardzībā nospēlējām normāli. Taču tik individuāli spēlēt pret stipru pretinieku nedrīkst.