jaunumi
21.06.2015. 11:05
“LMT/Eži” regbisti piekāpjas Gdaņskas “Czarni Pruszcz”
Sestdien, 20. jūnijā, notika viena spēle Baltijas regbija čempionātā, kur otrajā divīzijā Dienvidu grupas ietvaros “LMT/Eži” regbisti viesojās pie Gdaņskas “Czarni Pruszcz”. Diemžēl viesi piekāpās ar 17:43 (10:21).

Tas “LMT/Ežiem” bija otrais zaudējums trijās Baltijas čempionāta spēlēs. Līdz ar to komanda ir zaudējusi cerības cīnīties par pirmo vietu. Vēl gan “adataiņiem” būs jāaizvada viens mačs par galīgo vietu otrajā divīzijā.

Spēles vadībā Gdaņskā “LMT/Ežus” ar piezemējumu vadībā izvirzīja Filips Mudulis, bet Mārtiņš Bokišs iesita realizāciju – 7:0. Tiesa, tālākajā mača gaitā iniciatīvu pārņēma poļu regbisti. Pirmajā puslaikā Bokišs vēl precīzi izpildīja soda sitienu – 10:21.

Cīņas otrajā daļā “Czarni Pruszcz” vēl vairāk palielināja savu pārsvaru. Tiesa, “Eži” atbildēja ar Ingus Aivara piezemējumu un precīzu Bokiša realizāciju. 17:43 – tā arī noslēdzās šī spēle.

“LMT/Eži” pārstāvis Aivars Bankovičs:
– Sāncenši bija pārāki standarta situācijās un spēka cīņās. Viņu 10. numurs labi nospēlēja ar kāju – gan spēles situācijās, gan sita iekšā vienu realizācijas sitienu pēc otra, turklāt no grūtām pozīcijām. “Czarni Pruszcz” komandai bija internacionāls sastāvs. Spēlēja gan poļi, gan krievi, gan arī viens tumšādains regbists. Tiesāšana gan bija samērā vienpusēja un mums ļoti neierasta. Divi noraidījumi mums tika piešķirti par tādiem pārkāpumiem, par kādiem Latvijā noteikti nekas nesekotu. Iznāca laba skola jaunajiem un papildu pieredze vecākajiem spēlētājiem. Visa komanda nospēlēja no sirds un, manuprāt, labi. Pēc spēles rīkotāji mūs aizveda uz Gdaņskas centrālo stadionu, kur pavērojām un atbalstījām Latvijas regbija 7 izlases cīņas Eiropas čempionātā.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions