jaunumi
28.06.2015. 20:28
“LMT/Eži” trešie Latvijas čempionātā pludmales regbijā
Latvijas Mobilā telefona Regbija kluba “Eži” komanda svētdien, 28. jūnijā, pirmoreiz piedalījās un izcīnīja trešo vietu Latvijas atklātajā čempionātā pludmales regbijā jeb regbijā 5.

Sacensībās piedalījās piecas komandas. Tās notika Bulduru pludmalē pie kafejnīcas “Barona terase” lieliskos laika apstākļos un teicami iekārtotā laukumā. Par uzvarētājiem gan kļuva viesi no Lietuvas – Klaipēdas “Kovas”. Otro vietu izcīnīja RK “Miesnieki”, bet trešo – “Eži”. Aiz “adataiņiem” palika RFC “Livonia” un RK “Jūrmala”.

“LMT/Eži” tikai ar 2:4 piekāpās uzvarētājiem “Kovas”, ar 3:10 atzina RK “Miesnieki” pārākumu, bet ar 8:6 uzvarēja RFC “Livonia” un ar 12:2 RK “Jūrmala”. Par labāko spēlētāju starp “oranžajiem” tika noteikts Māris Streikišs.

Jāpiebilst, ka pludmales regbijs Latvijā šogad atzīmē jau 20. gadskārtu. Tāpēc 11. jūlijā Majoru pludmalē ir paredzētas jubilejas svinības ar plašu veterānu turnīru. “LMT/Eži” otrajā Latvijas pludmales regbija čempionātā: Aigars Muzikants (treneris), Ingus Aivars, Arkādijs Remizovs, Arkādijs Smirnovs, Filips Mudulis, Māris Streikišs, Rolands Šimkus, Ņikita Vološčuks, Jurģis Kalniņš, Sandis Šveds, Elviss Siliņš.

“LMT/Eži” treneris Aigars Muzikants:
– Mums pavisam nedaudz pietrūka, lai panāktu neizšķirtu vai pat uzvaru pret lietuviešiem. Viņi sākumā mūs nenovērtēja, bet pēc tam bija spiesti pielikt lielas pūles, lai atspēlētos. Pēc pirmā puslaika bijām pat vadībā ar 2:1. Beigās gan cietām zaudējumu ar 2:4. Galīgi nepadevās spēle pret “Miesniekiem”. Cepuri nost sāncenšu priekšā – viņi bija labāk sagatavojušies un nobrieduši cīņai. Savukārt mēs bijām nedaudz noguruši un varbūt pat “pārdegām”. Kopumā, es domāju, mūsu debija pludmales regbijā izdevās. Nākamgad centīsimies izcīnīt vēl augstāku vietu.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions