jaunumi
02.07.2015. 12:31
“LMT/Eži” regbisti piekāpjas “Miesniekiem”
Trešdien, 1. jūlijā, Baldones stadionā notika Latvijas regbija meistarsacīkšu spēle starp “Miesnieki/Ķekava” un “LMT/Eži” komandām, uzvaru ar 38:8 (10:8) izcīnot laukuma saimniekiem “Miesniekiem”.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Līdz mača 60. minūtei turējāmies pretī diezgan solīdi. Bet, tā kā mums nebija ar ko pamainīt laukuma spēlētājus, vienkārši tīri fiziski nolūzām. Tikmēr pretinieki izdarīja divus piezemējumus un ieguva iniciatīvu. Žēl, jo spēles sākumā bijām pat vadībā. Vienīgo piezemējumu mūsu rindās veica Dairis Baranovs, bet soda sitienu precīzi izpildīja Mareks Dravnieks. Žēl, ka nesanāca nopelnīt vismaz vienu bonusa punktu. Kopumā mačs bija interesants. Abas komandas parādīja labu regbiju.

Pēc 15 pamatturnīra spēlēm Latvijas čempionāta turnīra tabulā joprojām pirmie ir “Miesnieki/Ķekava” ar 29 punktiem (6 spēlēs). Tālāk seko: “TFS Bulduri” ar 16 (5), “LMT/Eži” ar 14 (6), “Garkalne/Livonia” ar 9 (3), RK “Fēnikss” ar 8 (5) un “Jūrmala/LLU” ar 0 (5). Nākamais valsts meistarsacīkšu mačs notiks 5. jūlijā Rūjienā, kad RK “Fēnikss” uzņems “Miesnieki/Ķekava” vienību, bet 15. jūlijā Upesciema stadionā “Garkalne/Livonia” spēlēs pret “TFS Bulduri” komandu.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions