jaunumi
31.08.2015. 18:15
“LMT/Ežiem” otrā un piektā vieta Kaļiņingradas turnīrā
Aizvadītās nedēļas nogalē Kaļiņingradā (Krievija) risinājās starptautisks bērnu regbija turnīrs, kurā piedalījās divas Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kluba “Eži” komandas U16 un U12 vecuma grupās, izcīnot attiecīgi otro un piekto vietu.

U16 vecuma grupas turnīrā piedalījās četras komandas. Mači risinājās uz lielā laukuma, katrā puslaikā aizvadot pa 30 minūtēm. Pirmajā spēlē nācās mēroties spēkiem ar Šauļu “Kļavas” (Lietuva). Pirmajā puslaikā divus piezemējumus izdarīja Ričards Iesalnieks, bet vienu Mārtiņš Zviedris, panākot rezultātu 15:5. Savukārt mača otrajā daļā vēl vienu piezemējumu guva Iesalnieks, bet komandas kapteinis Kristians Kalva precīzi izpildīja realizācijas sitienu. Rezultātā tika gūta uzvara ar 22:15. Vienības treneris Mārtiņš Straume uzteica komandas aizsardzību un to, ka visi nospēlējuši kā komanda.

Otrajā spēlē “LMT/Eži” nocīnījās vēl sparīgāk, izcīnot uzvaru 45:13 pār Maskavas apgabala “Slavu”. Sākums spēlē gan izdevās pagrūts, taču tad tika realizētas vairākas kombinācijas un, pateicoties kopējai sadarbībai, izcīnīta pārliecinoša uzvara. Visbeidzot, turnīra pēdējā mačā netika novērtēts pretinieks – Kaļiņingradas komanda – un diemžēl piedzīvots negaidīts zaudējums ar 7:13. Lai arī puiši centās, tomēr tika pielaists pārāk daudz kļūdu.

Rezultātā trim vienībām “Kļavas”, “LMT/Eži” un Kaļiņingradai turnīra tabulā bija pa divām uzvarām un vienam zaudējumam. Skaitot gūto punktu skaitu, pirmie bija “Kļavas”, otrie “LMT/Eži, bet trešie – Kaļiņingrada.

“LMT/Eži” treneris Mārtiņš Straume:
– Tik veiksmīgs starts šajās sacensībās nebija bijis visas četras reizes, kopš braucam uz šo turnīru. No komandas spēlētājiem jāizceļ Ričards Iesalnieks un Markus Lagunovičs. Paldies arī pārējiem puišiem par sniegumu. Pēdējā dienā tika spēlēta arī draudzības spēle starp triju Baltijas valstu vienību izlasi “Baltijskij Štorm” un Maskavas apgabala “Slava” komandām. “Baltijskij Štorm” sastāvā tika iekļauti divi “Eži”: Iesalnieks un Arkādijs Smirnovs.

Sekmīgs starts padevās arī U12 zēnu vecuma grupā. Šeit 12 komandas bija sadalītas četrās grupās. Pirmajā mačā “LMT/Eži” cīnījās neizšķirti 10:10 ar Kaļiņingradas komandu. Savukārt otrajā spēlē mūsējiem pretinieki bija jāuzvar ar 10 piezemējumu starpību, lai nepaliktu otrie grupā un jau ceturtdaļfinālā nenāktos spēlēt ar spēcīgo Maskavas apgabala “Slava” vienību. Tas diemžēl neizdevās, jo uzvara tika gūta tikai ar septiņu punktu starpību, bet “Slavai” “LMT/Eži” piekāpās ar 0:4. Visbeidzot mačā par piekto vietu ar 6:0 tika pārspēta Kaļiņingradas apgabala sastādītā vienība. Pirmie turnīrā finišēja Kaļiņingradas jaunie regbisti, bet otrie bija “Slava”.

“LMT/Eži” trenere Dace Straume:
– Puikas nocīnījās no sirds. Varējām būt trešie, taču arī ar šādu iznākumu esam apmierināti. Sacensību organizācija bija ļoti laba – katram dalībniekam tika pa piemiņas krekliņam. Labākais spēlētājs mūsu rindās Daniels Vasiļjevs saņēma piemiņas balvu. Drusku pietrūka, lai mēs arī šajā vecuma grupā tiktu pie medaļām.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions