jaunumi
08.10.2015. 21:39
Sestdien spēle par bronzas medaļām
Sestdien, 10. oktobrī, Upesciema stadionā pulksten 12.00 sāksies Latvijas regbija čempionāta izšķirīgā spēle par bronzas medaļām starp “LMT/Eži” un “TFS Bulduri” vienībām.

Šogad Latvijas čempionāta nolikums paredz, ka bronzas medaļu liktenis izšķirsies “mazajā” finālā – vienā spēlē. Tāpēc tai būtu jāpulcē labākie mūsu kluba spēki.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Centīsimies bronzas spēlē parādīt pēc iespējas labāku sniegumu. Kopš zaudējuma Latvijas čempionātā “Garkalne/Livonia” komandai esam aizvadījuši divus treniņus. Pēdējo vēroja arī Latvijas izlases galvenais treneris Sergejs Lisko, sakot atzinīgus vārdus. Diemžēl visi spēlētāji nodarbības nespēja apmeklēt. Trauma ir Kārlim Bušēvicam, savukārt Raivo Andersonam vēl kādu laiku būs jāārstējas slimnīcā. Toties ierindā būs Ruslans Kotļevs. Domāju, ka sestdien laukumā būs bezkompromisa cīņa, jo RK “Ovāls” komanda parasti spēj saņemties sezonas izšķirīgajiem mačiem. Tomēr, arī mēs gribam nosargāt bronzas medaļas, kuras izcīnījām pagājušajā sezonā. Ceturtdienas treniņš bija ļoti produktīvs. Vēlēšanās uzvarēt ir, tikai jāspēlē!

“LMT/Eži” komandas kapteinis Mareks Dravnieks:
– Man pašam ir nelielas problēmas ar veselību, tāpēc nevarēju apmeklēt pēdējos treniņus, tomēr ceru sestdien spēlēt. Domāju, ka puiši nav nokāruši galvas pēc pēdējā zaudējuma livoniešiem. “TFS Bulduri” vienībai šosezon vēl neesam zaudējuši. Tomēr finālam, lai arī “mazajam”, nepieciešama nopietna noskaņošanās. Ceru, ka mums viss izdosies!
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions