jaunumi
11.10.2015. 13:55
“LMT/Eži” izcīna bronzas medaļas
Sestdien, 10. oktobrī, Upesciema stadionā notika šīs sezonas bronzas spēle jeb mazais  fināls starp “LMT/Eži” un “TFS Bulduri” komandām, uzvaru ar 20:3 (3:0) izcīnot “Ežiem”. Tādējādi mūsu vienībai jau otro gadu pēc kārtas izdodas izcīnīt bronzas medaļas.

Spēles pirmajā puslaikā nopietna pārsvara nebija nevienai no komandām. “Eži” gan izvirzījās vadībā pēc Mārtiņa Bokiša precīza soda sitiena – 3:0.

Mača otrajā daļā “LMT/Eži” jau bija izteiktāks pārsvars. Pēc Bokiša soda rezultāts kļuva 6:0, tad pēc Ingus Aivara piezemējuma un Bokiša realizācijas 13:0. Šajā brīdī vienīgos punktus guva mūsu pretinieki – Mihails Tumins bija precīzs, sitot sodu, 3:13. Turpinājumā Zigurds Felss, veiksmīgi izmantojot kļūdu sāncenšu ieskaites laukumā, rezultātu padarīja 18:3, savukārt precīzais Bokiša realizācijas sitiens pielika punktu spēlei – 20:3.

“LMT/Eži” treneris Juris Straume:
– Pret “TFS Bulduriem” bijām uzvarējuši arī visas iepriekšējās spēles, taču zinot savu pretinieku spējas saņemties izšķirošos brīžos, nenovērtējām viņus par zemu. Mums ir prieks par gūto trešo vietu, mums paveicās dažos mirkļos. Beigās vīri nocīnījās labi. Paldies mūsu pieredzējušākajiem, kuri ar savu entuziasmu aizrāva cīņā arī pārējos – jaunie skrēja līdzi.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions