jaunumi
28.10.2015. 14:12
“LMT/RFS/Eži” krāj pieredzi Ungārijā
Jānis Erenbergs

Latvijas Mobilā telefona (LMT) un Rīgas Futbola skolas (RFS) junioru (U18) vecuma komanda “Eži” pagājušās nedēļas nogalē viesojās Ungārijā, kur trijās spēlēs krāja pieredzi turpmākajām cīņām regbija laukumos.

Pirmajā dienā “Eži” aizvadīja divas spēles pret Estergomas vietējiem klubiem, kuri bija nedaudz vecāki sastāva ziņā un piedzīvoja divus zaudējumus. “Pirmā diena mums bija skarba skola,” atgriežoties Rīgā secināja “LMT/RFS/Eži” treneris Mārtiņš Straume. “Nevar iziet laukumā, jau iepriekš nenovērtējot pretinieku. Zināmā mērā šeit šeit ir “vainīgas” Latvijas čempionāta spēles, kurās uzvarējām bez pārāk lielas pretestības. Likās, ka arī Ungārijā klāsies tikpat viegli. Protams, laukuma saimnieki bija iesaistījuši savās rindās nedaudz vecākus regbistus, viņu “pusē” bija arī tiesneši, taču, spēlējot tādos apstākļos, rūdās raksturs. Šoreiz diemžēl bija jāsamierinās ar diviem zaudējumiem.”

Otrajā dienā “Adataiņi” spēlēja pret Ungārijas junioru izlases kandidātiem, kas bija pulcējušies 32 cilvēku skaitā. “Puikas labi nocīnījās aizsardzībā, un pirmo puslaiku zaudēja tikai ar 0:5,” turpina Straume. “Kristians Kalva, sitot sodu, trāpīja ar bumbu pa stabu... Otrajā puslaikā Juris Iesalnieks izdarīja piezemējumu. Pēc tam par sevi manīt lika nogurums, jo mēs bijām tikai 16 cilvēku sastāvā. Galarezultātā zaudējums ar 5:24. Tomēr mūsu komandā spēlējošajiem Latvijas U18 izlases kandidātiem tā bija lieliska iespēja iepazīt savus vienaudžus darbībā. Nākamgad Eiropas U18 čempionāts risināsies Portugālē.”

“Kopumā brauciens bija ļoti patīkams gan sportiskajā, gan arī atpūtas ziņā. No spēlēm brīvajā laikā apmeklējām Budapeštas baseinu kompleksu. Estergomā pavērojām Ungārijas un Lietuvas lielo izlašu spēli, kurā lietuvieši guva uzvaru ar 37:15. Es pafilmēju šo maču, lai valstsvienības galvenajam trenerim Sergejam Lisko būtu informatīvs materiāls par mūsu nākamajiem sāncenšiem Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijā. Sestdien un svētdien vakarā skatījāmies Pasaules kausa pusfinālus. Tā kā kopumā iznāca ļoti noderīgs brauciens,” nobeidz Straume.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions