jaunumi
10.01.2016. 17:50
LMT “Ežiem” bagāta aizvadītā sezona
Sestdien, 9. janvārī, viesnīcā “Days Hotel Riga VEF” konferenču zālē notika Latvijas Mobilā telefona (LMT) Regbija kluba “Eži” sezonas noslēguma pasākums, kurā tika izvērtēts aizvadītais 2015. gads.

“Ežiem” šī bija jau 21. sezona. Kluba prezidents Juris Ivanovs savā uzrunā uzsvēra, ka pagājušais gads aizvadīts atbilstoši spējām. “Man gribas apsveikt visus jūs ar panākumiem,” teica Ivanovs. “Bet ir arī augstāki mērķi uz kurieni tiekties, jo īpaši mazākajās vecuma grupās, jo lauku zēni bieži vien mūs vienkārši apskrien. Gribu novēlēt sportot un cīnīties bez traumām. Lai sudrabs pārtop zeltā! Tāpat liels paldies mūsu lielākajiem atbalstītājiem no LMT!”

“Ir jābūt cīņai, lai kaut ko sasniegtu,” teica LMT prezidents Juris Binde. “Jūsu uzdevums – trenēties un cīnīties ar maksimālu atdevi. Novēlu veiksmīgu Jauno gadu un pēc gada satikties ar vēl augstāka kaluma medaļām!”

“Saņemties un atnākt uz treniņu ir grūtāk, nekā spēlēt datorspēles,” piebilda LMT viceprezidente Laura Keršule. “No visas sirds gribu novēlēt veiksmi tiem, kas piedalās regbija procesos. Uz jums balstīsies visa šī sporta veida nākotne!”

“Ežu” trenere Dace Straume īsumā atskatījās uz aizvadītās sezonas svarīgākajiem notikumiem. “Mums bija ļoti skaists brauciens uz Itāliju, kur piedalījāmies sacensībās ar U12 vecuma zēniem,” pastāstīja Dace Straume. “Tajā piedalījās 20 komandas. Savukārt turnīrā Kaļiņingradā U12 un U16 zēni guva ļoti vērtīgu pieredzi. U16 vecuma grupas zēni izcīnīja otro vietu, demonstrējot labu sniegumu. Vēl pagājušajā sezonā esam startējuši visās vecuma grupās Latvijas jaunatnes čempionātā, visās izcīnot godalgotas vietas. Savukārt regbijā 7 uzvarējām Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Debitējām arī pludmales regbijā.”

Sekoja apliecību pasniegšana jaunajiem kluba biedriem un dāvanas čaklākajiem treniņu apmeklētājiem. Ar medaļām tika apbalvoti arī visu gadagājumu regbisti. U11 vecuma grupā izcīnītas sudraba godalgas. Tāda paša kaluma medaļas tikušas U13 vecuma grupa jaunajiem regbistiem. U15 grupā izcīnītas bronzas godalgas. Savukārt U18 jaunieši izcīnījuši zelta medaļas. Visbeidzot pieaugošo komanda Latvijas čempionātā izcīnījusi trešo vietu un spēlējusi Latvijas kausa izcīņas finālā. Kopumā ņemot, sezona aizvadīta godam!
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions