jaunumi
13.03.2016. 15:28
“LMT/Eži” trešie turnīrā Klaipēdā
Sestdien, 12. martā, Lietuvas pilsētā Klaipēdā notika nu jau par tradicionālu kļuvušais regbija turnīrs, kas veltīts Lietuvas neatkarības dienai, un kurā startēja Viļņas Regbija akadēmija (VRA), Klaipēdas “Kovas” un “Livonia 2” (A grupa), kā arī Šauļu PRC, “LMT/Eži” un Latvijas junioru (U18) izlase (B grupa).

A grupā tika fiksēti šādi rezultāti: VRA – Klaipēdas “Kovas” 22:10, “Livonia 2” – “Kovas” 6:36 un “Livonia 2” – VRA 0:55.

Savukārt B grupā “LMT/Eži” ar 7:26 piekāpās Šauļu vienībai, vienīgo piezemējumu gūstot Marekam Larionovam un realizācijas sitienu precīzi izpildot Mārtiņam Bokišam. Toties “Adataiņi” ar 20:7 uzvarēja Latvijas U18 izlasi. Šoreiz pa diviem piezemējumiem Larionovam un Sandim Švedam. Pēdējā grupas spēlē Latvijas U18 izlase cīnījās neizšķirti 5:5 ar Šauļiem.

Turnīra turpinājumā spēlē par 5. vietu Latvijas U18 izlase ar 17:5 pieveica “Livonia 2”. Tālāk sekoja mačs par 3. vietu. Tajā spēkiem mērojās “LMT/Eži” un Klaipēdas “Kovas”. Jāpiebilst, ka Klaipēdas komandas rindās spēlē vairāki latviešu regbisti no Kurzemes “Vikingiem”.

Spēle sākās ar laukuma saimnieku ofensīvu un ātru piezemējumu. Pirmais puslaiks (spēles aizritēja divreiz pa 20 minūtēm) tā arī beidzās – 5:0. Sākoties mača otrajai daļai atkal piezemējumu izdarīja “Kovas”. Pēc precīzā realizācijas sitiena rezultāts kļuva jau 12:0 viņu labā. Taču tas “Ežus sapurināja un sākās pakaļdzīšanās. Piezemējumu guva Ingus Aivars, bet Bokišs precīzi izpildīja realizāciju – 7:12. Spēlē iestājās lūzums. Ar lieliskiem ātrajiem rakiem un puišu ideālu komunikāciju savā starpā, sakot viens otram ko darīt, pēc četriem rakiem pēc kārtas uzbrucēji pieprasīja bumbu devītajam numuram, lai tas dod bumbu vel vienam triecienam, kurš vainagojās ar Sanda Šveda piezemējumu!

Neizšķirts 12:12, un jāspēlē papildlaiks. Tajā izšķirīgos piecus punktus guva Bokišs un “LMT/Eži” varēja līksmot par grūto, bet pelnīto uzvaru.

Par labāko spēlētāju “LMT/Eži” vienībā tika atzīts Mareks Larionovs, bet Latvijas U18 izlasē “Ezis” Kristians Kalva. Finālā Šauļi ar 22:0 uzvarēja VRA.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions