jaunumi
16.04.2016. 19:46
“LMT/Eži” palīdz kaldināt lielisko Latvijas uzvaru pār Lietuvu
Latvijas valstsvienības sastāvā Eiropas Nāciju kausa 2B divīzijas noslēdzošajā spēlē pret Lietuvu, kurā tika izcīnīta spoža uzvara ar 37:7 (13:0), spēlēja pieci “LMT/Eži” regbisti, bet galvenajam trenerim Sergejam Lisko palīdzēja treneris Mārtiņš Straume.

Māris Streikišs izcēlās ar diviem piezemējumiem, ar 10 gūtajiem punktiem kļūdams par otro rezultatīvāko izlasē aiz Roberta Davidsona (17 punkti). “Divus piezemējumus valstsvienības rindās guvu pirmoreiz,” pēc cīņas atzina Māris. “Domāju, ka labajam komandas sniegumam pamatā ir liels darbs treniņos, neatlaidība un sportiskais niknums.”

Jautāts, vai sāncenši šoreiz nebija nedaudz nenopietni noskaņojušies cīņai, Streikišs atbildēja šādi: “Es domāju, ka lietuviešu epizodiskā nevarība bija mūsu uzbrukuma spiediena rezultāts. Tā nebija, ka viņi kaut ko atdotu bez cīņas. Mums viss bija jāpaņem pašiem!” nobeidza Streikišs.

Cits “Ezis” Ruslans Kotļevs slavēja kluba biedru izlasē Māri Streikišu, teikdams, ka viņš bijis viens no galvenajiem vilcējspēkiem, bet savu sniegumu novērtēja viduvēji. “Varēju nospēlēt daudz labāk, bet kā nu sanāca, tā sanāca. Galvenais, ka uzvarējām ar četriem piezemējumiem,” pēc spraigās cīņas teica Kotļevs.

“Es ceru, ka rudenī, kad būs jau jauns valstsvienības cikls, mūsu panākumu sērija turpināsies,” turpināja Ruslans. “Komandā ir daudz jauno spēlētāju kā Gundars Grieķis, Toms Asejevs, debija lielajā valstsvienībā bija regbija 7 izlases spēlētājam Elmāram Šefanovskim. Protams, nevar nepieminēt lielisko Robertu Davidsonu!”

Jāpiebilst, ka bez diviem jau minētājiem regbistiem Latvijas izlases sniegumu spēlē pret Lietuvu kuplināja arī “Eži” Mārtiņš Bokišs, Ingus Aivars un Jānis Šveds.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions