jaunumi
21.04.2016. 23:09
Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā “Eži/EK sistēmas” piekāpjas “TFS Bulduriem”

Ceturtdien, 21. aprīlī, ar ceturtdaļfināla spēli starp “TFS Bulduri” un “Eži/EK sistēmas” komandām Juglas stadionā startēja gadskārtējā Latvijas kausa izcīņa klasiskajā regbijā.

“TFS Bulduri” šajā spēlē izdarīja astoņus piezemējumus, uzvarot ar 52:3 (21:3) un pievienojās “Miesniekiem”, kuri pusfinālā iekļuvuši automātiski kā 2015. gada Latvijas kausa ieguvēji. Savukārt sestdien “LLU/Ozolnieki” savā laukumā par vietu pusfinālā cīnīsies ar “Livonia 2”. Trešais ceturtdaļfināls starp “Garkalne/Livonia” un RK “Fēnikss” notiks 23. jūlijā, abi pusfināli 30. jūlijā, bet fināls 6. augustā, diemžēl jau bez "Ežu" dalības. Jāpiebilst, ka Latvijas kausa debijas mačā zaudētājiem vienīgos punktus pirmajā puslaikā ar precīzu soda sitienu guva Mareks Dravnieks.

''Eži/EK Sistēmas'' treneris Juris Straume:
Pirmās desmit minūtes mūsu izpildījumā bija lieliskas. Taču pēc tam, kad pretinieki izdarīja pirmos piezemējumus, mūsu jaunie puiši saplīsa. Dažādu iemeslu dēļ mačā nevarēja piedalīties vairāki mūsu līderi, arī nesenajā izlases spēlē savainojumus guvušie Mārtiņš Bokišs un Māris Streikišs, sastāvs nebija optimālais. Tomēr spēle nebūt nebija uz vieniem vārtiem, lai gan rezultāts ir liels. Pietrūka “vilcēju”, bet jaunie nenoticēja saviem spēkiem. Tomēr plinti mest krūmos negrasāmies. Priekšā vēl ir Latvijas čempionāta spēles, kurās centīsimies revanšēties un cīnīties par medaļām.