jaunumi
04.05.2016. 22:32
“Eži/EK sistēmas” aizcīnās līdz Latvijas kausa finālam par šķīvi
Trešdien, 4. maijā, Upesciema stadionā notika pirmais šī gada turnīrs olimpiskajā regbija paveidā – regbijā 7. Tradicionāli septiņnieka sezonu aizsāka Latvijas kausa izcīņa, kurā piedalījās 12 komandas. Mainīgām sekmēm tajā piedalījās arī “Eži/EK sistēmas” vienība, galu galā piedzīvojot zaudējumu finālā par šķīvi jeb piekto vietu.

Šķīvi savā īpašumā ieguva RFC “Livonia” vienība “Garkalne/Livonia”, kas finālā par piekto vietu uzvarēja “adataiņus” ar 22:5. Pusfinālos garkalnieši ar 14:10 pieveica Ķekavas NSS, bet “Eži” ar 17:0 atstāja “sausā” Siguldu. Savukārt grupu turnīra D grupā “Eži/EK sistēmas ar 27:0 uzvarēja Latvijas U18 izlasi un ar 0:40 atzina “Baltic XL/Livonia” pārākumu.

“Eži/EK sistēmas” treneris Mārtiņš Straume:
– Sacensības sākām labi. Puikas bija savākušies un gribēja cīnīties. Pirmajās spēlēs nedaudz sliktāk nekā vajadzētu nospēlējām aizsardzībā. Tāpat bija redzams, ka treniņos neesam daudz strādājuši pie regbija 7 elementiem. Centīsimies sestdien Latvijas čempionāta pirmajā kārtā nostartēt vēl labāk. Jāpiebilst, ka mums bija diezgan smaga apakšgrupa, bet finālspēli par šķīvi tomēr vajadzēja uzvarēt. Rezultatīvākais mūsu komandā bija Ingus Aivars, kura rēķinā 25 punkti, bet Mārtiņš Bokišs guva 15 punktus. Vēl noteikti jāņem vērā tas, ka astoņi mūsu puiši spēlēja Latvijas U18 izlases rindās.

Jāpiebilst, ka Latvijas kausa izcīņa regbijā 7 ir viens no tradicionālajiem turnīriem Latvijā līdztekus Latvijas čempionātam, kas parasti norit trijās kārtās. Šogad pirmā no tām arī notiks Upesciemā jau sestdien, 7. maijā. Abas pārējās Latvijas čempionāta kārtas ieplānotas 9. un 16. jūlijā.
0 komentāri
© "LMT Regbija klubs "Eži". Visas tiesības aizsargātas.
Mājas lapu veidoja: Global Project Solutions